Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben a marhahúsnak...

Testépítésben a marhahúsnak melyik részét szoktál használni? marhalábszár? Stb.

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. Amelyiket szereted, vagy amelyiket bírja a buxád:)

Nyilván a bélszín a legfinomabb:) A zsírosabb húsokat kerüld szálkásításnál, tömegnöveléshez viszont az is tökéletes, csak kalkulálj a zsírtartalmával ha redszeresen fogyasztod!

2015. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de melyik nem inas? melyiket ajánlod?
2015. júl. 15. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:

A bélszín, hátszín, rostélyos nem inas, az jó szeletben megsütve, de attól függ mit készítesz. Pörköltet lábszárból szoktam, vagy max felsálból, de itt már többet kell melózni az előkészítéssel.Itt egész jól le van írva:

[link]

2015. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

ha jót akarsz, akkor steak-et nyomatsz, de nem holmi elöregedett tejmarhából, hanem olyan állatból, amit a húsáért tartanak. Pl Angus. Ribeye, T-bone, NY-strip, namegpersze a bélszín.


Pörinek meg jó a lábszár is, de órákig kell főzni, sok a macera vele. És ahhoz képest drága is. egy steak meg megvan 5-10 perc alatt, attól függően, hogy szereted. Szal jobban megéri venni egy angus ribeye staket 4 rugóért, és megcsinálni negyed óra alatt, mint 2 rugóért venni lábszárat, amit órákon át főzhetsz, mert kemény mint a cipőtalp.

2015. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó, de azt ugye tudod, hogy a steak az nem a marha része, hanem a kész étel neve, amit többnyire bélszínből készítenek ( esetleg hátszínből) . A vörösboros marhapöri meg már csak ilyen dolog. Órákig kell főzni, mint rengeteg más finom ételt is. Utóbbit szentségtörés bélszínből készíteni, és nem is olyan finom abból.
2015. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fehérpecsenyét és hátszínt szoktam venni.
2015. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
okoska, csak ha gond van az értelmező olvasással, írtam két ételt, és odavéstem, hogy a marha melyik alkatrészei kellenek hozzá.
2015. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem azt írtad.... A steak az nem marhaalkatrész. Csirkemellsteaket sose ettél?
2015. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!