Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomó padon baj, ha csak...

Fekvenyomó padon baj, ha csak picit szélesebb a rúd mint az állvány?

Figyelt kérdés
Vettem egy fekvenyomó padot, és ami rudat adtak hozzá, fekvenyomás közben a súlyokkal mivel picit billeg a kezemben, folyton hozzá hozzáérek az állványhoz, ez elég zavaró, most kell vennem egy szélesebb rudat, vagy hozzá fogok szokni és nem fog billegni?

2015. júl. 17. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy csússz lentebb a padon.
2015. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de szeretném minél szabályosabban csinálni a gyakorlatot és abba nem fér bele, hogy csúszkáljak a padon.
2015. júl. 17. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint nem közben csúszkálsz, hanem kiemelés előtt. Amúgy sem értem, hogy csinálod szabályosan , hogy az állvány mellett olyan közel mozog a rúd, mivel a szemed vonalából kell kiemelni a rudat és szegycsontaljához-bimbóvonalhoz leengedni, ha 80 cm átmérőjű tárcsa lenne rajta se érhetne nagyon hozzá...
2015. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ahány helyen én olvastam mindenhol az írták, hogy az állam vonalában lennie.
2015. júl. 17. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
még szép, hogy az állad vonalából, minél lejjeb csúszol a padon, ki és be emelésnél annál jobban nírod a válladat + annál nagyobb a valószínűsége ha bukásig csinálod a gyakorlatot, hogy a végén magadra ejted... ne csúszkálj lefele, vegyél hosszabb rudat tényleg, addig meg csináld kis súllyal tényleg óvatosan figyelve, hogy ne billegjen, legalább megtanulod a gyakorlatot.
2015. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szemed vonalába legyen mikor kiemeled.
2015. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néztem rengeteg videt profikról, olvastam leírásokat 120nak adok igazat, az állam vonalában vagy az alatt kell lennie a rúdnak... Ti csináljátok csak a szemetek vonalából ha nem kell a vállatok...
2015. júl. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!