Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edző terem otthon olcsón?

Edző terem otthon olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olcsón milyen edző termi eszközöket vásárolnátok? (100-150 Ezerből.) Értem itt haspad , fekpad stb... Házilag készített dolgokat is jó lenne , ha írnátok előre is köszi. Rotakapának a kerekeiből és egy autó kerekéből van egy összetákolt súlyzó. Esetleg ha ehhez hasonló , okosságokat is tudnátok írni jó lenne.

2015. máj. 4. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha veszel anyagot a mélyben és összehegeszted.
2015. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Max ha tudsz hegeszteni, de nem ajánlott.

Ha nagy a terhelés és eltörik valami jól besz*pod:)

2015. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erokeretet talá tudsz építeni fából.

A megmaradó pénzt meg koltsd sulyokra.

2015. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
néz körbe 1 méh telepen ez nem vicc! láttam mindig ott a lomok között súlyzókat sőt még fekvepadot is!
2015. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2. persze ha nem tudsz hegeszteni :D
2015. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használt fekpadok szaladgálnak már 10 rongyért is egész jó állapotban. Hegeszteni nem kell semmit, csak szerezz egy vasrudat ami lég erős és ennek a végére mehet beton vagy cement. Ezt szépen beleöntöd egy negatívba és kész is. Még csinálsz egy tolódzkodót meg egy húzódzkodót zártszelvényből és felszereled a falra.
2015. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én nemrég vettem:

fekpad, scott pad, hiperhajlító, lábhajlító, 150kg súly, francia rúd, egyenes rúd, 2 egykezes rúd,

ezekkel gyakorlatilag mindent le lehet edzeni,

nagy részét használtan bugáztam össze jófogáson és olx-en, 100ból megvolt...

+egy ács haverral csináltunk egy erőkeretet, annak az össz költsége 80-ból megvolt.

2015. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Láttam én is ólcson fekpadot , de ahhoz sajnos nem volt tárógató és scott-pad.
2015. máj. 5. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:
az ilyen egybe padok általában alacsony minőségű alacsony teherbírású tákolmányok, de kitartóan böngészve az apróhirdetéseket, durva dolgokat lehet használtan kifogni.
2015. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
amúgy a jófogás álltalában dugig van jobbnál jobb dolgokkal és elég olcsón, meg a 17.kerületben van egy ilyen használt piac hétvégén, én ott vettem haspadot 1500 ft ért, leg magicet 2000 ért, párom súlyzókat fillérekért, érdemes kinézni, nem csak ilyesmikért, nagyon sok mindent megvettünk már ott szerszámtól kezdve ruháig..vannak új dolgok is, és olyan személyek árulják akik nincsenek tisztában az árakkal.:D szerencse, pl vettünk egy delonghi kávéfőzőt ami 34 ezer ft a boltban, ezer forintért kaptuk meg ott kint. Mindent megkapsz ott de tényleg, súlytól kezdve a futópadig
2016. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!