Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket érdemesebb/előnyösebb...

Melyiket érdemesebb/előnyösebb meg vásárolni?

Figyelt kérdés

Használt fekpadok.


Van egy 23-ért fekpad 90kg-os súllyal.


Fekpad 12-ért súly nélkül. (Helyileg van elég közel.)


Fekpad 17-ért tárogatóval és lábgéppel súlyok nélkül.


Súlyok vannak itthon 40 és egy 50-os.


Tárogatós nem lenne, olyan rossz így még egy egy kezes súlyzó is belefér. 12Ezresnél talán még egy haspad is.



2015. máj. 5. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Haspadnak az égvilágon semmi értelme, pénzkidobás. A 17e forintos ajánlat nem tűnik rossznak, viszont érdemes utánajárni annak, hogy mégis mennyit bír el, milyen állapotban van, mert azért 17e forint így mindenestül, amire pakolnád a saját súlyodon felül a 90-100 kilót... hát nem tudom mennyire bíznám rá az életemet.
2015. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így látatlanban nem lehet megmondani, fekpad és fekpad közt is van óriási minőségbeli különbség, nekem van egy olimpiai padom egy egyaszerű pad semmi csicsa, 350kgig pakolható, haverom használtan vett egy fekpadot, amin van tárogató, scott pad, lábnyújtó ezt használtan vette 30000ért, az volt a mázlija, hogy még nem feküdt alatta 100kg+a rúd alatt leszakadt a rúd tartó... Később egy áruházban láttam ugyan azt a padot, az volt ráírva, hogy teherbírás 150kg, ami tartalmazza a felhasználó súlyát is...

Szóval veszélyes lenne ezt így ennyi infó alapján megmondani, hogy melyik éri meg... Az, amelyiken fekve biztosan nem halsz meg...

2015. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmiféle márka jelzést nem látok róla, leírásban az sincs hogy mennyit bír. Képet küldök hátha, valaki találkozót már hasonlóval.: KÉP:


[link]

2015. máj. 6. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!