Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogy lehet, hogy valaki 66...

Az hogy lehet, hogy valaki 66 kg és izmosabb és válla szélesebb mint egy 74 kg gyereknek?

Figyelt kérdés
Az a 66 kilós gyerek 7-ig túlsúlyos volt 8-ra lefogyott. Már 2 éve edz és nem tud 66 kiló fölé menni az nagy baj? Edzés előtt rizst eszik meg szőlőt általában. edzés után pedig rántottát roston sült csirkemellel és tej-tojás turmixal. Onnan tudom hogy mesélte nekem. Ez mégis hogy lehet? Ilyen vékonyak lehetnek a csontjai?

2015. júl. 17. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

7-ig túlsúlyos volt 8-ra lefogyott. xD


Az gyors volt akkor.

2015. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg gyorsan lefogyott apja segített neki.:D
2015. júl. 17. 22:21
 3/5 - palilaci - ***** válasza:
100%

Úgy, hogy lehet valaki 160 centi 66kgval meg 10%os testzsírral izmos, amíg lehet egy 180 centi magas gyerek 74kg ámbár nullaizomzatú, plöttyedt, skinnyfat. Így


A srácnak: nem az a 2 kajálás számít. Hanem az egésznapi. Valszeg nincs kalória pluszban ezért nem hízik->ergo egyen többet.

2015. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
172 cm azt hiszem. Rendben majd mondom neki. :D
2015. júl. 17. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is törpe vagyok és jobban nézek ki, mint sok égimeszelő.
2015. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!