Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlanáto...

Milyen tömegnövelőt ajánlanátok? 17/f

Figyelt kérdés

180 cm vagyok es 72kg. MMA-zok de mellette most elkezdtem kondizni es szeretnék egy kis izmot felszedni. A kajam ugy ahogy rendben van, de nem tudok minden nap csirkét enni. Szóval ezert gondoltam valami kiegészítőre.

Melyik lenne a legjobb edzes utan? néztem a jumbot es a biotech-es hyper mass 500at is. Melyik a jobb? Vagy ezeken kívül melyik lenne számomra az idealis? A válaszokat előre is köszönöm. Hízni szeretnék 3-4 kg-t. Persze nem csak zsírra gondoltam.



#edzés #kondi #MMA #Jumbo #tömegöővelő
2015. júl. 18. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés után fehérjepor+dextróz. Ne tömegnövelőzz.
2015. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ, de ez nem sokat segített. En tomegnovelot akarok venni:) szoval erre kene válaszolni
2015. júl. 18. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne tanulni értelmezni. A tömegnövelőd nem jó, mert azzal amit írtam jobban kijössz, plusz nem eszel meg egy hordó cukrot. Arról meg el lehet feledkezni, hogy majd egész nap ezt iszogatod.
2015. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoval jobban megéri venni egy feherjet es mondjuk melle egy szénhidrátot? (Pl:carbox)
2015. júl. 18. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
jah
2015. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jumbo professional, most egy ideig az lesz a menő
2015. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Janem mostmár hardcore a menő
2015. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a tömegnövelő hozza a tömeget, hiába a félrevezető név... az csupán edzés utáni visszatöltésre szolgáll... a tömeget az hozza, ha a kajád nem, úgy ahogy van rendben...
2015. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!