Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hájasodik az alhasam és...

Miért hájasodik az alhasam és a mellem? 18F

Figyelt kérdés

Mostanában észre vettem magamon hogy nagyon megváltozott a testalkatom de elég durván..mell és alhas durván kigömbölyödött

szinte egyik gatyám se jó rám mert szorít...

De ez alig két három hét alatt..A testsúlyom ugyanannyi 61 kg

Miért van ez? Amikor kajám ugyan az nem eszek gyorskaját meg müanyag sz@rokat csak normál átlagos étkezések amikkel eddig nem volt gond...



2015. júl. 19. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy izmot vesztettél?
2015. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább sokkal zsírosabb a felsőtestem biztos hogy híztam mert a farmer se jön fel derékban

Csak nem tudom mitől és hogy miért pont alhas+mell vállban vékony vagyok sőt alhas fölött is sokkal

2015. júl. 19. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy oda zsírosodsz először. Lehet, hogy vége van a kamaszkori gyors anyagcserének és kezd átállni a szervezet.
2015. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom de egyik napról a másikra nem változik meg az anyagcsere
2015. júl. 19. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erről inkább egy orvost kérdezz meg. Vagy valakit aki jobban ért hozzá, mint én. Nem tudom hogy lehet hízni ennyit egyik napról a másikra. Egy szakembert keress fel.
2015. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod meghájasodtál, de a mérleg ugyanannyit mutat, akkor nagy valószínűséggel rossz a mérleged.

A hormonok okozhatnak gyors meghízást, el kell menned egy endokrinológus szakorvoshoz, teljes kivizsgálás, vérkép, stb.

2015. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!