Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy otthoni lépegető géppel...

Egy otthoni lépegető géppel mennyit tudnék fogyni és miről?

Figyelt kérdés

Rendszeres használattal úgy kb. minden héten vagy 3-szor vagy 4-szer ,mennyit tudnék fogyni (ami jó lenne) a comból,hasról és csípőről? Vagy ez a gép milyen testrészekről fogyaszt?

Nem tudom,hogy egyáltalán jó kategóriába írtam-e ,mert nem igazán szeretnék nagyon testet építeni,úgy értem izmosodni mindenre. Inkább fogynom kéne ,mert eléggé kövér vagyok azzal 69 kilóval,viszont a feneket is szeretném formálni.

Tudnátok ebben segíteni? Milyen otthoni gyakorlatokat végezzek még ,és ezekből mennyit ,hányszor egy héten ,a személyre szabott étrendemet, hogy tudnám össze állítani? Vagy mennyit használjam azt a lépegető gépet?



2015. júl. 21. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogyás az étrenden múlik a mozgás az egészséghez nélkülözhetetlen. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, nincs helyi zsírégetés.
2015. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!