Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt válasszam?

Melyik tömegnövelőt válasszam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 188 cm magas 81 kilógramm.

5 hónapja edzek és elszeretnék kezdeni szeptembertől tömegnövelni. Könnyen zsírosodó alkat vagyok, 11 hónappal ezelőtt még 95 kilo voltam.

megpróbáltam a tömegnövelésemet csirkével és rízzsel megoldani, de nem tudok annyi kalóriát megenni mint amennyit elhasználok, és miután abbahagytam a fogyókúrámat tovább fogytam. Ezért gondoltam, hogy egy tömegnövelővel kellő mennyiségű szénhidrátot, fehérjét és kalóriát vihetnék be.

Két tömegnövelő mellet vacilálok: Jumbo Hardcore vagy Jumbo Professional

ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata az írjon :)


2015. júl. 21. 21:15
 1/2 - palilaci - ***** válasza:
Veszel külön fehérjét meg gyors szénhidrátot és zabpelyhet. Fehérje+zab napközben, fehérje+50g gyors ch edzés után.
2015. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tömegnövelővel egészséges keretek közt, napi 30-60gramm szénhidráttal és 30-60gramm fehérjével tudsz bevinni többet... szóval jobban járnál egy rendes étrenddel.
2015. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!