Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Schwarzenegger gyúrt,...

Húskloffoló kérdése:

Arnold Schwarzenegger gyúrt, vagy mitől nőtt meg ennyire? 19/F

Figyelt kérdés

Láttam egy interjút németül beszélt nem értettem sajnos !

tuti ,hogy súlyokat emelgetett ,nem a kapálástól nőtt meg..engem nem lehet átbaszni könnyen!! szerekkel is játszadozott régebben ,de ez már nem biztos! :/



2015. júl. 22. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Plusz ami fontos a fujtatópor. Ha azt szedi nem kell edzeni.
2015. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arnoldot egyébként lecsukták, mert ellopta egyszer egy Hummer kerekeit, kinyitotta a szelepet, majd a szájába vette és így fújatta fel magát.
2015. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
koxfhérje fujtópor meg flabélos
2015. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű lenne... Fiatalon árkot ásott délelőtt,az ment lábra. Délután pedig kovet tört a bányában, így edzett felsőtestre. Munkába futva ment mert sokszor elaludt,hazafelé pedig 5 méterenként nyomott 3 fekvőt. Ezután hamar többet akart így kirabolt egy disznótáp boltot és egy különleges turmixot fejlesztett ki. Az összetevői párizsi,szalonna,disznótáp,danon activia,tojás, víz és természetesen vyulai kolbász. Ezt leturmixolták és megitták. A fehérjék ilyen páratlan összetétele miatt hatalmasra nőtt. Ezután az USA ünnepelt sztárjaként mar tudott rendesen edzeni Bíró Ica kazettára mert utalta a gépeket. Később eladta a turmixot egy tápkieg gyárnak,aminek a neve "gorillaprotein technologies Corporation". Ebből meggazdagodott és vett magának instant izmokat. Olyan mint a teaporok. Felaztatja megissza és. Nő. Ez akkoriban csak olyan növényi kivonatokbol készült,ami csak egy eldugott,lakatlan északi sarki vulkánsziget keleti sarkában terem meg,amit kizárólag azték leszármazottak tudnak leszedni mert a noveny csak az ő testszagukat képes elviselni hervadás nélkül. Ezért nagyon drága. Így jutott Arnold a csúcsra.
2015. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

a fújtató port én is próbáltam,de egy forintot nem ért :/

de komolyan! itt senki sem normális?

egyszerű kérdés ,helytelen válaszok!!!

akkor most legyen szíves valaki komolyan leírni,hogy mitől hízott meg.köszi

2015. júl. 24. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!