Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni a következő szerek hatásait pontosan; fehérjepor, protein, szteroid, koksz?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egyik-másik csak szinonimája ezeknek, ezért előre elnézést, de ezekkel nem nagyon vagyok tisztában.


A pozitív és mellékhatásokra is kíváncsi lennék!



2015. júl. 26. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fehérje = protein

fehérjepor = főként proteinből és szénhidrátból (cukor) és minimális zsírból álló kakaópor állagú táplálékkiegészítő.

Az izom fehérjéből épül, ezért szükséges edzés után a fogyasztása.

szteroid = lerövidíti az izmok edzés utáni regenerációját így többször lehet megedzeni adott idő alatt.

koksz - a teljesítményfokozók, szteroidok szleng neve.

2015. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor már csak annyi kérdésem van, hogy miben más ha a fehérjét ételben vagy por formában vizem be?
2015. júl. 26. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy egyik por.
2015. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első szerinted ez a szteroid definiciója????
2015. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha pontosan érdekel:

szteroidok:A szteroidok perhidro-ciklopentano-fenantrénvázat vagy más néven gonánvázat tartalmazó, a lipidek családjába tartozó szerves molekulák.


ha meg parasztosan,a szteroid vagy kox,illegális teljesítményfokozó,szúrni vagy szemesbe szedni lehet,lehetőe teszi a gyorsabb regenerációt,gyorsabb izomnövekedés stb stb,meg ersze a mellékhatások:pattanás,libido növekedés v csökkenés,alvászavar,pszichózis stb stb

2015. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem, tehát ezek elsősorban tömegnövelő szerek? Ha én fehérjét csak kaja pótlására szednék(persze ennék is mellette:D), akkor az izom vagy teljesítmény növekedést váltana ki?
2015. júl. 26. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Össze fogod hajlítani a rudakat a teremben! Ne legyél már hülye, a fehérje kaja! Egyébként a tömegnövelő az megint más.
2015. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem járok terembe.:) Amúgy úgy értettem, hogy miben más ha porként viszem be mintha hús formájában?
2015. júl. 28. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyiban, hogy az egyik por, de már mondtam.
2015. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor már csak egy kérdésem van. Ha befejezem a fogyasztását, akkor nem fogok leengedni, mint ahogy egy szteroidtól tenném?
2015. júl. 29. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!