Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés ídeje alatti...

Testépítés ídeje alatti betegség mit évő legyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel óta megy a hasam gyenge vagyok illetve lázas . Valszeg szallmonellás lettem a tojástol. Ma kedd van es még mindig tragikus ahelyzet napi 6x megyek wc re alig marad meg bennem valami étrendemet betartani eselytelen kiflin kekszen élek. Edzésre nincs erőm elmenni se eggyik éjjel elis ájultam. 2 hónapja keményen és céltudazosan betartottam az étrendemet 5% zsír le is ment súlyom nőtt 1 kg val de ma megmértem es súlyba, ugyan ott tartok ahol két hónapja.

2015. júl. 28. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógyulj meg, aztán edz tovább.
2015. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és soha ne fogyassz nyers tojást.
2015. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt nyers lehet a koszos kulsejerol a kezem segitsegevel jutott a szamba. Minden estre pihengetek de most is a wc-t nyomom.
2015. júl. 28. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
a hirtelen súlycsökkenés betegség alatt a kiesett ch,+ a be nem vitt ch ,+az általuk megkötött víz hiánya.(1g ch 4g vizet tud megkötni.)
2015. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!