Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pihenőnapra milyen fehérjét...

Pihenőnapra milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés
A body builder-en designer fehérjét ajánlanak nap közbeni fehérjére, amiben van rövid- és hosszú felszívódási idejű fehérje is. Ezek közül melyik lenne ideális? Van egy olyan, amiben 20% tejsavó van és 80% kazein, de szerintem ez túlzás. ProMix-et szoktam venni (Scitec), de van a Pro Varia (szintén scitec),ami esetleg jobb lehet. Szerintetek? Vagy valami más? (Scitec boltban veszem.)

2015. júl. 29. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kevertet akarsz venni, akkor a Fourstar elég jó szerintem, vagy a Full Force-tól a Milk Protein, de az nem lesz olyan finom, mint a tiszta tejsavó. Azért iható, én a Fourstart próbáltam. Mondjuk a ProMix-nél valószínűleg jobb lehet, mert abban szója is van.
2015. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 I.B.T. ***** válasza:
Tojás.
2015. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húst és tojást. Nem kell bedőlni a marketing rizsának, és mindent összevásárolni. Legyen normális étrended, a kieg meg elég lesz edzés utánra, bár van egy olyan érzésem, hogy ott is elérhető ugyanaz egy kiadós kajával.
2015. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!