Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tolóckodás nélkül is lehet...

Tolóckodás nélkül is lehet rendesen tricepszet edzeni?

Figyelt kérdés
egészségügyi okokból nem tudok tolóckodni,anélkül is ugyanolyan hatékonyan lehet megdolgoztatni a tricepszet?
2015. júl. 30. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet. De mi a gond vele? Mert ha rossz a könyököd, akkor elég sok mindent ki lehet zárni.
2015. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. nem a könyökömmel van gond hanem a mellkasomnál,próbálkoztam többször is tolóckodni és nekem kicsit eldeformálódott a mellkasom a növekedés miatt és 1 csont ki is áll,és amikor leengedem magam akkor nagyon szúró fájdalmat kezdek el érezni és akkor nehezebben is kapok levegőt,és utána napokig nagyon fája mellkasom,hasonlót semmilyen más gyakorlatnál nem éreztem szóval csak ez van kilőve nekem
2015. júl. 30. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne dőlj bele. Szálfa egyenes legyél. Hátsó tolóckodás menjen helyette, meg szűknyomás és csigás letolás.
2015. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is fájt, a kulcscsont körül, de ez elmúlt idővel.
2015. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat kisérletezgettem,próbáltam mindenhogy de elviselhetetlen az a fájdalom ami belém nyilal olyankor,szóval a tolóckodást én inkább kihagyom,és végzek helyette szűk nyomást,homlokhoz emelést és csigán letolást,ezzel is ugyanolyan hatékonyan lehet edzeni a tricepszet?
2015. júl. 30. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!