Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez milyen? Naponta...

Szerintetek ez milyen? Naponta 2-szer edzek (súlyzók, fekvők, felülés, mindenű). És mind a kettő edzés után próbálok minél több fehérjét bejuttatni a szervezetembe.

Figyelt kérdés
Ez úgy néz ki, hogy naponta kb. eszek: 5db tojást (Tojásrántotta formájában),5 szelet csirkemell sonkát, és még jó sok tonhal konzervet.Szerintetek ez elég vagy inkább térjek át a Fehérje porokra, meg a fehérje szeletekre? Meg szerintetek mennyi idő alatt lesz látványos? Kb. már 1 hónapja gyúrok, de eddig nem nagyon ettem fehérjéket, ezt a fehérjés cuccot egy 3 napja kezdtem.

2015. júl. 31. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rendes étrend és rendes edzés... ennek így se füle se farka.
2015. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos elég szar. Ha már úgyis ennyi időd van, olvass még a témában.
2015. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvastam eleget a szakmában :) És nem ezt kérdeztem.
2015. júl. 31. 16:12
 4/11 Kisboltos ***** válasza:

Mivel feltetted ezt a kérdést, láthatóan nem eleget.

Maga az elgondolás jó, hogy megpróbálsz minél több fehérjét enni. Azonban a fehérje csak egy a három fő táplálék közül. Szükséged van még zsírra, az mondjuk megfelelőnek tűnik, de ott van még a szénhidrát is. Azt is enni kell, különben a sok fehérjét üzemanyagként fogod felhasználni, nem izomépítésre. Meg fontos, hogy egész nap "egyenletesen" étkez. Szóval szét kell osztani. Edzés előtt a nagyobb mennyiségő szénhidrát, edzés után a nagyobb mennyiségű fehérje. A fehérje porokra majd akkor lesz szükséged, ha már jó az edzésterved, jó az étrend, de úgy érzed ez még kevés. Látványos a dolog? Ez elég szubjektív, ezt te tudod megítélni. De 3 hónapnál előbb ne nagyon várj csodát. Az edzésről meg még olvasgass, mert ez így hülyeség.

2015. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mennyiségben tény, hogyí megvan a zsír, de minőségben nincs... esszenciális zsírok is kellenének a megfelelő hormonháztartáshoz,
2015. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2015. júl. 31. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
A kaja jó, egyél sokat. Edzés után mehet egy turmix, de ha eszel rendesen akkor nem kell. Vegyél egy húzódzkodó rudat, hidd el, ha rendesen csinálod, akkor V alakod lesz.
2015. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggel meg menjen zabpehely. Eheted tejjel vagy protein porral is.
2015. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 1. 00:48
 10/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem a kérdésből nagyon nem úgy tűnt, hogy eleget olvastál a témában.

Az elég vagy térjek át a porokra kérdésnél pl nem írtad le a jelenlegi súlyod, a napi g/kg mennyiséget amit szeretnél bevinni fehérjéből, és a célod sem. Így elég nehéz megválaszolni bármit is.

Napi 2 edzés? Eléggé túledzés szaga van, de hát sem a korod sem az életviteled nem tudjuk. Mindenesetre a (súlyzók, fekvők, felülés, mindenű) fogalmak, hát fogalmam sincs konkrétan milyen edzéseket takarnak nálad.

Eddig nem nagyon ettél fehérjéket? Akkor mégis mit ettél? Csak szénhidrátot? És most teljesen elhagytad őket? Ha pl tömegelsz, akkor csak fehérjével nem sokra fogsz menni.

2015. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!