Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fog látszódni hogy tornázom? Lent

Fog látszódni hogy tornázom? Lent

Figyelt kérdés

Eddig fociztam, de most már be fogom fejezni. Valamit ki kéne találnom helyette.

Mivel fociztam nem hiszem h elég lenne az hogy ha csak tornáznék így arra is gondoltam, hogy eljárok mellette futni.

Ez csak pl.:

Hétfő - futok + torna

Kedd - torna

Szerda - torna

Csütörtök - futok + torna

Péntek - torna


Nem szeretnék egy kigyúrt állat lenni, de azért szeretném hogy valamennyire látszódjon.

Azt hallottam hogy aki nem csak a testépítéssel foglalkozik hanem mellette pl. még focizik akk rajta nem látszik annyira.


Az lenne a kérdésem hogy mennyire látszódna rajtam h tornázom ha mellette eljárnék futni is??



2015. júl. 31. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit takar nalad a tornazas?
2015. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így kezdi, hogy nem akar kigyúrt állat lenni. Aztán olvas, tanul, és rájön, hogy nem is tud az lenni, mert ahhoz koxolni kéne. Amire te azt gondolod, hogy nem nagyon kigyúrt, az valószínűleg egy pár éves kemény munka a konditeremben és sok odafigyelés az étkezésben.
2015. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz h mit takar??

Napi 1 - 1,5 óra. Itthon van pár súlyzóm (mell, bicepsz,hát), fekvőtámasz, hasizom. Ilyenekre gondoltam.


Pont ezt a pár éves kemény munkát nem akarom és nem azért mert lusta vagyok. Úgy gondolom h 8-10 év foci után nem lenne elég az h csak gyúrok. Nem vagyok olyan h csak gyúrni járjak és semmi más sport ugye aki meg tényleg komolyan veszi az csak arra koncentrál.


Inkább ,,csak'' sportos szeretnék lenni. Tényleg csak annyit h izmosabb legyek kicsivel.

2015. aug. 1. 02:18
 4/4 anonim ***** válasza:

nem gyúrni kéne, hanem rendesen edzeni.

és hidd el, egy rendes edzés után sokkal fáradtabb leszel mint a fociedzésed után.

2015. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!