Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen elért eredmény után a...

Milyen elért eredmény után a leghatásosabb szteroidot használni?

Figyelt kérdés
NEM TANÁCSOT KÉREK csak érdekel a téma, hogy ki mit gondol erről, beszélgettem már sok személyi edzővel és testépitővel, a legtöbb azt mondta hogy 2-3 év az ajánlott, viszont sok testépitő már a kezdetektől tesztózik, aztán növeli az adagot meg kombinálja mással, nektek mi a véleményetek erről? olyan választ nem kérek hogy semmikor, meg soha mert meghalsz. köszi!

2015. aug. 1. 14:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ezt most nem értem... 2-3 év edzésmúlt után érdemes szerintük szteroidot szedni? Jézusom, én 6 év után se érzem, hogy elértem volna a határaimat... igaz, én soha nem nyomnék be olyan szart magamba.
2015. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
8-12 év után kb. De a magyar testépítő versenyzők és edzők 90%-a totál dilettáns. Annyit tudnak, hogy emelik az adagot és kész.
2015. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen, és azt mondták, többen is, hogy "kb ennyi idő mire kialakul a megfelelő agy-izom kapcsolat, és ha valaki eddig csinálja, és eddig képes az étkezést és az edzést betartani, akkor elég érett ahhoz hogy szurjon" továbbá részben egyet értek, mert tény, hogy nem éred el a genetikai határod, viszont ennyi idő után már értesz a dologhoz, és ha nem nyomsz minden hülyeséget ész nélkül, "annyira nem is káros"- viszont az tény, hogy ha cuccal éred el a határod, az offszezonban nem annyira minőségi, de ha naturálban éred el, akkor mindig jol nézel ki. többiek szerint?
2015. aug. 1. 15:02
 4/27 A kérdező kommentje:

és mikor az ember lát egy ilyet... (0:00-tól 0:40) kicsit irigykedik...


https://www.youtube.com/watch?v=ZKrZdpN7bVw

2015. aug. 1. 15:04
 5/27 anonim ***** válasza:

[link]

Amint elkezdett edzeni, abban a hónapban elkezdett szúrni is.

2015. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ, eleve szrul cuccolnak. Kúráról kúrára, kicsit kell emelni az adagon. Azt szokták csinálni, hogy egyből 750 susta,500 deca vagy 4 mili propi ilyenek. Teljesen baromság.


Ugyan az mint naturálban, lassan fejlődsz, levezetsz és a tested megtartja a formát mert nincsenek szélsőségek. Meg eleve a cucc minősége meg a dolgok időzítése és fontos.

2015. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Az értelmesebbje akkor kezd el mikor már a fehérjével meg a többivel kitörölheti a seggét.

Az meg persze más tészta, hogy egy ilyet nem ismerek.

2015. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké ezek a természet torzszülöttjei genetikai szempontból. Flex lehet hogy egyből koxolt, de a 90-es évek végéig gyerekdózisokon versenyzett az olympia színpadán.
2015. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Testepito versenyzes amugy is olyan dolog aminek csak akkor van ertelme ha torzszulott genetikad van mert szerintem inkáb elvesz az embertol az a sport.
2015. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
békakrokk! szerinted mennyi egy jó kezdő adag?pl 500mg/2ml ena? sokan már elsőre 3 féle dolgot kombinálnak, nem is értem... mekkora adag különbség van mondjuk egy lazar angelov és egy phil heath között?
2015. aug. 1. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!