Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A katonák minden nap terhelés...

A katonák minden nap terhelés alatt vannak és mégis olyan testalkatuk van, hogy sokat csodálják. Mégis hogy?

Figyelt kérdés

Túledzés? Katabolizmus?

Hogy hogy a minden napok ellenére mégis olyan bikák?



2015. aug. 4. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

És ezt te honnan hiszed??

Filmekből?? :DD ahova becuccolnak?:D

2015. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ismersz igazi katonákat? Rendőröket?
2015. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én küzdősportolok, van ott két katona és egy kommandós. Egyáltalán nincsenek jó formában, kardiójuk van de ennyi, zsíros mind, izomzat nem szembetűnő. (Amúgy jóba vagyunk, nem azért) Ahhoz persze elég ennyi, hogy tudjanak verekedni, mert amúgy tudnak.
2015. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem ilyen, max filmekben, plusz nagyon sok kommandós, készenléti jobban tele van mint a versenyzők.
2015. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendőröket és TEK-eseket is ismerek akik ki vannak röttyentve rendesen ..
2015. aug. 4. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sustanon 250 depo az igazi válasz a kérdésedre.
2015. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb koxfogyasztó réteg a rendőrök, tűzoltók, katonák stb. a csencselő félgengszterek mellett.
2015. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, egy időben olyan teremben edzettem ahol a tagok 90%-a rendőr volt. Koxoltak, árultak ezerrel.
2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az amcsi filmekben szereplő katonák nem valós képet adnak. Olvastam ezt-azt. Általában az atletikusabb alkatok maradnak fenn az olyan szűrőkön mint pl ami a delta force-nál vagy a SEAL-osoknál, esetleg rangereknék van. Egyéb iránt meg aki nem, az tolja rendesen a cuccokat.


Magyar viszonylatban is személyes ismerősöm is rendőrnek készült. Ugyan tagadta, de én láttam rajta hogy telibszta magát. Fél év alatt annyit fejlődött amihez naturálba ~2 év kéne :D

Rendőrnek is az megy kb (jó, a fele olyan), aki buta, és szrrá szivatták gyerekként.

2015. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ők is tolják az anyagot. Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy annyira le vannak terhelve. Megsúgom neked, hogy élvezik, meló után meg mennek gyúrni.
2015. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!