Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedhetek fehérjét?

Szedhetek fehérjét?

Figyelt kérdés
nos az a probléma hogy elkezdtem boxolni és nem vagyok egy picit dolgokkal tisztában, a box mellet szeretnék kondizni is és nem tudom hogy most szedhetek e fehérjét e vagy nem, mert valaki azt mondja nem valaki meg azt hogy igen és most össze kavarodtam. ezért fordulok hozzátok hogy tisztába legyek vele most már végleg. mert akkor csak tisztán nyomom.
2015. aug. 5. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajaj, és mi lesz ha "fehérjézel"? Piszkos leszel?
2015. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vicces vagy öreg. nem csak tudod olyanokat mondannak hogy doppingnak számít ezért kérdeztem gyökér -.-"
2015. aug. 5. 00:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Doppingnak számít a fehérje? Fényevőkboxklubbjába jársz vagy wattafak?
2015. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:)))
2015. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha soha nem vittél volna be fehérjét már ne léteznél!

Tudod egyáltalán mi az a fehérje?

Amikor szívtad csecsemőkét az anyatejet abba is volt fehérje!

A húsokba és a tejtermékekben is van fehérje!

Az izom a fehérjéből tevődik össze abból épül abból van!

Az ember minden nap visz be fehérjét csak nem!Izom építéshez meg az átlagnál több fehérjét kell bevinni!

2015. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Az ember minden nap visz be fehérjét! Izom építéshez meg az átlagnál több fehérjét kell bevinni!


Kérdezd meg aki szerint dopping a fehérje hogy egyáltalán tisztába van ez azzal mi az a dopping és mi az a fehére!

2015. aug. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fehérjézik fehér lesz, a fehér meg tiszta, szóval mi a kérdés? :D
2015. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gyökérman az összes. az összes ilyen nyomorult mint ti itt a gyakorikba is mind azt kérdezte és mind ilyen gyökér faszok mint ti ugyan ezt mondták. ja meg hogy dpping akkor most mit kell le nézni sok gyökér fasz
2015. aug. 6. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj veled, hogy gyökerezel, holott te vagy a tájékozatlan, tuadatlan suttyó mintapéldája. Tudsz jönni GYIKra kérdezni marhaságokat, de az, hogy egyetlen google keresést elengedj, vagy véletlenül általános iskolai ismeretek alapján beugorjon valami, hogy mi az a fehérje, az már magas neked. Így nem kellene senkit se fikázni, ha önmagadért és a tudásért ennyire se vagy képes, mert mindenki szimplán csak hülyének néz, jobb esetben...
2015. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!