Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik vádli gyakorlatra...

Melyik vádli gyakorlatra helyezzem a hangsúlyt ha elölről viszonylag testesnek néz ki a vádlim, viszont oldalról ehhez képest lapos?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülő leginkább és lábfej befele fordítva.
2015. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HarciCsiga ***** válasza:
Most kovez meg Beka de ezt en pont dorditva tudom az ulo szelesiti sipcsont felol nezve az alo meg oldalrol nezve (de valojaban szerintem csak tomeg kell ra osszesegeben)
2015. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból írtam, nekem az ülő jobban megdolgoztatja a soleusomat mint a gastrocnemiusomat.
2015. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez is ilyen értelmezéstől függő dolog, mert más lehet a vádlink felépítése. Nekem a soleus látványosan felfut oldalt a térdhajlatomig.
2015. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Glissade* ***** válasza:
100%
Én örülnék ha az én vádlim egy irányból is testes volna. ;)
2015. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld mind kettőt főként befelé fordított lábfejjel, és ne 80 kilóval rugózz, hanem a vádli izmodat húzd össze mint amikor be akarod görcsöltetni.
2015. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Glissade :( , megkérjem Szintol Jóskát hogy szúrjon bele egy kis olajat?
2015. aug. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 *Glissade* ***** válasza:
100%
Nem olaj kell nekem oda, hanem izom. :D
2015. aug. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!