Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 165cm magas vagyok,16/F 46kg,...

165cm magas vagyok,16/F 46kg, alapból izmos fajta testem van, viszont szeretném ezt "nagyobbá tenni", HOGYAN?

Figyelt kérdés
Sokat zavar ,hogy minden csaj a magas nagydarab pasikra bukik.Viszont a testépítéssel várnom kell ,mert még növök.Orvos szerint 175-184cm között fogok lenni (40 éve minden tippje bevállt már ,tehát nem aggódok),viszont a kérdés hogy mikor?ha elkezdek gyúrni az izmok lassan elkezdik összehúzni a testem és nem fogom tudni elérni a tippelt méretemet.Várni meg már elegem van...

2015. aug. 6. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Wow 175-184cm, nagy tipp. Edzhetsz nyugodtan, nincs köze a kettőnek egymáshoz csak jól kell edzeni. Ha meg rosszul edzel felnőtt korodban is nyomorék leszel. https://www.youtube.com/watch?v=m-Zr-R433X0
2015. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor majd lassan nekilátok :D kb 60 nap alatt mennyi változás tapasztalható ,napi kb 4 óra eddzéssel?
2015. aug. 6. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Cuki vagy XD én 184 cm és 60 kg voltam amikor kezdtem,9 hónap alatt felmentem 70 kg-ra.A növekedéses szarságot felejtsd el,nekem is ezt mondták,nem értettem hova akartak még növeszteni 184 cm-nél.Csak elakarnak tántoritani a sporttól.Ugyanez lesz majd az első tápkiegnél,esetleg versenynél.Eddz nyugodtan,ha normálisan csinálod nem lesz bajod.
2015. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :D mostmár nem annyira aggódom a növésem miatt :D
2015. aug. 7. 01:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula c. könyvet olvasd el, az ad pár támpontot, hogy ne legyél teljesen hülye hozzá.
2015. aug. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!