Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz, Jeff Seid valóban...

Zyzz, Jeff Seid valóban milliókat motivál? A Zyzz féle táncot el lehet tökéletesen sajátítani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Készülsz a Soundra?Én nem birom egyiket sem,szerintem nagyképű fzkalapok,de valóban sok százezerember kezdett el mijtutk edzeni,ezért viszont mindenképpen tiszteletet érdemelnek.Rengeteg embernek változtatták meg az életüé,ezt pedig nagyon kevesen mondhatják el magukról.Ne legyél Pumped Gabó,lábazz rendesen,és ne égesd le magad mindenféle buliban/fesztiválon.
2015. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen milliókat motiválnak. Tipikusan a befolyásolható ostoba kamaszokat. Egyáltalán nem példaértékűek.
2015. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Tetszett Zyzz fizikuma,de nem motivált. A táncával meg még ő is leégette magát nem hogy gabó. Viszont tény,hogy a mai ecsetfejűeket motiválja..de ez csak alkalmi/ideiglenes motiváció a legtöbbnél.. lemennek a teremben 2-3 hónapra edzeni (de lehet sokat mondtam) max letolnak 1 kúrát tudatlanul és felhagynak az egésszel.



RIP. Zyzz!

2015. aug. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
és/vagy megismétlik minden nyár előtt azt a 2-3 hónapot..hogy soundra jól nézzenek ki :D *
2015. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Jeff Seid rohadjon meg,Zyzznek meg rip brah!
2015. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.De még így is fényévekre vannak Arnold-tól és a többi aranykori testépitőtől
2015. aug. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan nagy szám igazából. ne a pumbed lotyó féle verziót próbálgasd, az valami nagyon gagyi! nézz pár videót Zyzzről, olyanokat ahol táncol és próbáld utánozni. igazából nekem kicsit olyan mint ha a tecktonikot keverné a feszítéssel vagy nem is tudom :D de nekem bejön bár nem így danszolok. :) Rip Zyzz, 4ever mirin brah! HATERS GONNA HATE!
2015. aug. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!