Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állandóan éhes vagyok, bármenn...

Állandóan éhes vagyok, bármennyit eszek. Jelenleg testsúly x 5g ch és 3g fehérje megy. Több ch sok lenne?

Figyelt kérdés
3 hete végeztem szálkásitó étrenddel, jelenleg megint tömegelek, szépen fokozatosan felvittem a ch-t, már eszem a testsúly x 5g-ot, meg eszek mellé telitettlen zsirokat is, pl mogyoró, olivaolaj, stb, de állandóan éhes vagyok. heti 4x edzem, de egész nap ennék. továbbá a tömeg se jön, pedig 3 hete végeztem a szálkásitással, akkor 80ról mentem le 72re, de még mindig 72 vagyok...

2015. aug. 7. 21:13
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Sikerult felmennem 77 kilóra azóta
2015. dec. 18. 08:44
 32/33 A kérdező kommentje:
Veletlenul elkuldte.. Szoval. Annyit változtattam, hogy kevesebbszer ettem, de tobbet. A kalória meg a ch maradt, de nem 5-6-7x ettem, csak 4x egy nap, viszont akkor nagyot. A legtobb ch edzes utan ment, a legkevesebb lefekvés elott
2015. dec. 18. 08:46
 33/33 anonim ***** válasza:

--gömb--


Akkor te olcsóbban meguszod ugy látszik.

2015. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!