Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a hunbars...

Mit gondoltok erről a hunbars teljes test edzésről?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok de sokat olvasok a témában és pont ezért sose kezdtem el semmit csinálni,hisz ,,ezeket a feltételeket nem tudom megteremteni akkor meg minek?"

Aztán rájöttem,hogy ez hülyeség, a kicsi is jobb mint a semmi és ezzel a mentalitással semmit sem érek el.Nem szeretnék hatalmas izomállat lenni ez nem reális cél,de azért egy kicsit izmosodhatnék mert 184 centi mellé az a 62 kiló elég gyér egy 17 éves fiútól.

Szüleimmel élek tápkieg-re nincs lehetőségem, és nagyjából azt eszem amit elém raknak, bár nyílván valamennyi befolyásom van rá, de nem ehetek minden nap csirkét rizzsel...igen,van hogy pörkölt,van hogy milánói.Annyit viszont tehetek hogy ahogy tudom kerülöm a nem kívánatos anyagokat és igyekszem a jó tápanyag bevitelre de ezek a körülmények.


Úgy gondoltam ezzel az edzéstervel kezdem: https://www.youtube.com/watch?v=XeZXdZPCnX8

heti 4 edzésre gondoltam...

majd 1,5-2 hónap után elkezdem külön-külön edzeni az izmokat.

Mit gondoltok?



2015. júl. 3. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez az edzés, a kaján meg úgysem tudsz változtatni, szóval tök mindegy. Egy ideig így is tudsz fejlődni.
2015. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Csináld és erősebb leszel.
2015. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!