Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bcaa+L-Glutamim?

PatrikCena kérdése:

Bcaa+L-Glutamim?

Figyelt kérdés

Csak dieta alatt hasznalhato?

En nem szeretnek dietazni,de azt olvastam hogy segiti a regeneraciot,meg a feherjek beepuleset is..Szoval ha nem szeretnek dietazni akkor is hasznalhatom?Es hogyan/Mikor/Mennyit?


2015. aug. 9. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem haszontalan, de ne várj tőle csodát.
2015. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es hogy ajanlanad?
2015. aug. 9. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden nap egy zacskó/doboz! Szerencsétlen.
2015. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most mert kell bunkonak lenni Báxi?

Tok normalisan kerdeztem,ha te csak igy tudsz irni minek kommentelsz?En arra gondoltam hogy napi hanyszor,es hany grammot,ha nem a dieta a cel!

2015. aug. 9. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan időpontokban, amikor fennál a katabolizmos veszélye.Egy adag általában 5-10 gramm.:)
2015. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Bugsy

Max 40-50g egy nap.

2015. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
BCAA-ból amennyit csak akarsz.
2015. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat!
2015. aug. 9. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a termékeket bármikor szedheted. A BCA porból edzés előtt fél órával 5-10gramm. Edzés közben utána is lehet szedni fehérje porral együtt. Akár lefekvés előtt is. Ugyan így a glutamint is. Ha spórolni akarsz anyagiakban, akkor mindenképpen a BCA port ajánlanám részedre. Ebből edzés előtt félórával 5-10gramm és utána is ugyanilyen adagot szedhetsz, akár fehérje turmixszal együtt is. Pihenő napokon nem kellene szedni.
2015. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!