Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt fél, vagy másfél...

Edzés előtt fél, vagy másfél órával előnyösebb enni?

Figyelt kérdés

Sokáig dolgozom, és este edzek. Vagy fél órával előtte eszek rendesen, vagy még a munkahelyen elindulás előtt egy minimálisabb mennyiségű kaját. Ez kb. 1,5 órával van az edzés kezdete előtt.

Olvastam cikkeket több forrásból, és egymásnak ellentmondó dolgokat is láttam, így nagyon nehéz a döntés.

Köszi előre is a válaszokat!



2015. aug. 11. 11:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!:)

Másfél órával az edzés előtt sokkal célszerűbb enni, én is így cselekszem.

Ha fél órával az edzés előtt jól megpakolod a gyomrodat, akkor fel fog keveredni és nem fogod túlzottan kellemesen érzeni magad. Folyadékot se vidd túlzásba az edzés előtti étkezésnél, mert az szintén zavarhat közben. Edzés előtti étkezésnél figyelj arra is, hogy az ételedben legyen azért szénhidrát is, hogy legyen energiád.

Sok sikert!:)

2015. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En mar 2-2,5 oraval edzes elott nem tudok enni semmit, mert rosszul leszek...

Szerintem egyel 1,5 oraval edzes elott. Nekem a fel ora nagyon kevesnek tunik.

2015. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2015. aug. 11. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzés előtt másfél órával előbb étkezzél. Ha ezt teszed, akkor biztos lehetsz abban, hogy jól döntöttél. Ezzel kapcsolatban a különböző forrásokból vett információkra, melyek ellentmondóak gyakran megtévesztőek, ezekre nem érdemes odafigyelned, mert össze vissza zavarhatnak.
2015. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!