Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ár / érték arányban jó ízületv...

Ár / érték arányban jó ízületvédők, ízületerősítők?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kurkuma, gyömbér. Vedd meg a sarki ABC-ben.
2015. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Étkezési zselatin.
2015. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a zselé oké lehet, kurkma, és gyömbér meg inkább csak urban legend. Annak a 2nek csak izületi gyulladáscsokkentő hatása van. Ennek a mértéke is kérdéses. Így nem erősít, csak gyulladást ,ha van, csökkent.


zselét sztem kiprábálom. Tépkiegként miket lehet kapni? Az ilyen gyógyszertári proenzi akármit nem akarom megvenni, mert tudom hogy van annál jobb, csak jelenleg 0 időm van utánajárni

Szal valami ilyesmit keresek inkább. De ha működik vmi nyitott vagyok rá.

2015. aug. 11. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen full gyökér vagy, akkor miért teszel fel kérdést? :) Több időbe telik kiírni, mint begépelni a google-ba.


Egyébként minden valamire való ízületvédő alapja a kurkuma és a gyömbér, mivel a kettő erősíti egymás hatását. Emellett a C vitamin és az omega3. Talán a zselatinban is van valami, de ebben nem vagyok biztos.


Azon kívül a "glükozamin" és hasonló hülyeségeket szerinted nem viszed be a mindennapos kajáddal? Ha nem, akkor mi történik, addig "éheznek" az ízületeid, és "nem erősek"? :)


Vicces elképzelni, ahogy te az ízületeidet akarod erősíteni, és ehhez feltétlen valami gyökér termék kell. Gratulálok.

2015. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tojáshéjat nem dobod ki, hanrm hőkezeled picit sütőben, majd porrá őrölöd és az ételeidhez adod... Vagy megveszed méregdrágán a tojáshélyból kivont kollagéneket...

+étkezési zselatin.

2015. aug. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ár/érték arányban jó ízületvédő nem létezik, általában egy havi adagot sem kapsz meg 5000ért.
2015. aug. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát 52% te egy ki..szott nyom0rék vagy b...meg. Erre nem tudok mit mondani.

a kérdések 90%-a kigooglizható, és megválaszolható egy laikus által is ~fél-1 óra keresgéléssel. Akinek meg van rálátása, tapasztalata 30mp alatt válaszol.

HA FÁJ VÁLASZT ÍRNI, AKKOR MIÉRT TESZED!??!??!?!

2015. aug. 14. 18:13
 8/8 A kérdező kommentje:

Rááadásul ostobaságokat tolsz, és még észre se veszed, hogy teljesen baromság amit írtál. Amikor finoman ezt jelzem, te jössz fröcsögni, hogy MÁRPEDIGAKKORISEZÍGYVANÉSMILYENBUTAVAGYHOGYNEMADSZIGAZAT


élettelen kis takony

2015. aug. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!