Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet ki lehet alakítan...

Ilyen testet ki lehet alakítani a következő géppel, ennyi súllyal és ilyen táplálkozással?

Figyelt kérdés

ITT A TEST:

[link]



A GÉP:

[link]


+

Lenne hozzá olyan 100kg súly.



Vagy ehhez a testhez elég a Fegyencedzés is?

Illetve mennyi idő kellene ennek a kialakításához?


2015. aug. 12. 09:30
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Kaja lemaradt. :D


Napi:

200gramm rizs

250gramm csirkemell

250gramm zöldségek (paradicsom, uborka, brokkoli)

2015. aug. 12. 09:33
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kezdő vagy akkor 1-2 hónap átmozgató edzés, hogy hozzászokjanak az izmaid az edzéshez. Egyébként ezt a testet kitartó edzéssel, folyamatos étrend betartásával 3-4 év alatt el lehet érni, úgy hogy közben nincs kihagyás, bár ez a te genetikádtól is függ. pl ha én annyit ennék amit te leírtál attól szépen elfogynék, de kezdésnek jó lesz neked is.
2015. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Naturálban sosem leszel ilyen,ráadásul ő ritka jó genetikával rendelkezik.

És ne akarj olyan testet,mint a másiknak,mivel minden ember más.Más izomtapadás,csontozat,anyagcsere és még sorolhatnám.

2015. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

#2

3-4 év?

Naturálban soha!

[link]

2015. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4-5 év ha jo a genetikád,ha sz.r akkor soha, bár abba se vagyok biztos h natur. kaját meg szorozd meg 3al kb, annyi kell. Ide nem elég a fegyenc, kondi kell
2015. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Osynho ***** válasza:
Tök jó, hogy leírtad a kajádat, de nem derült ki, hogy 160cm és 50kg, esetleg 190 és 90kg vagy. Azért nem mindegy.
2015. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
175cm 75kg :)
2015. aug. 12. 10:00
 8/24 anonim ***** válasza:
A 3# nak üzenem hogy naturálban, megfelelő étrenddel, táplálékkiegészítőkkel elérhető, itt vagyok én rá példának, jó az igaz hogy én 5 év alatt értem el hasonló testet, de volt pár hónap kihagyásom sérülés miatt. Minden hónapban 15ezret költöttem táplálék kiegészítésre ami nem annyira vészes+még az étrend. Ha megvan hozzá a megfelelő edzés és regenerálódási idő, akkor nincs lehetetlen.
2015. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ember,nézd már meg a csávót!

Te elértél hasonlót naturálban?

Mesevilágban éltek....-.-


[link]

2015. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9# válaszoló szerintem itt érdemes abbahagyni a beszélgetést. Én tudom, hogy mit értem el, de mivel nem akarok általad provokáció célpontja lenni, tartom magam a magyar elvhez miszerint "okos enged szamár szenved".

További szép napot: K.B.

2015. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!