Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hányszor adtátok fel?

Ti hányszor adtátok fel?

Figyelt kérdés
Mikkor testépítésbe kezdettek hányszor adtátok fel, mire komolyabban el kezdettek edzeni? Én harmadjára állok neki, és nem is tervezem fel adni. Egyszer a műtettem után nem edzettem, mert sokáig nem csinálhattam semmit sem. Utána minden edzés ellőt kelet valami, motivációs videót néznem. Most viszont nem kell és rendszeresen csinálom. Már annyira meg szerettem ezt a sportot hogy az első az edzésem. Utána jöhet a többi dolog haverok , barátnő stb...

2015. aug. 14. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Talán egyszer amikor először lementem pár hetet csináltam, aztán fél évre rá megint és azóta legfeljebb évi 1 hetet hagytam ki. Ez több mint 5 éve volt.


A sportot szeretem a legjobban, ez tartja össze az életem, mindent ezen keresztül látok.

2015. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdetekben volt olyan, hogy egész nyáron nem edzettem, most már csak nyaralás alatt nem edzek, amúgy mindíg. Elértem arra a pontra már elég rég, hogy imádok lemenni a terembe, és szinte mindíg az edzésen agyalok.
2015. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
körülbelül 20-szor. tizenpáréves korom óta minden évben nekiálltam legalább kétszer, vagy háromszor, aztán maximum másfél-két hónap múlva feladtam. 21 évesen is nekiálltam, azóta már nem álltam le. Csupán rájöttem a miértekre, arra, hogy miért fontos számomra a testépítés. Korábban mindig másoknak akartam megfelelni, a csajok miatt edzettem meg hogy megnézzenek mások. Fejben kicsit megértem erre az egészre, és rájöttem, hogy csakis magam miatt fontos, és mindenki le fogja szarni rajtam kívül, hogy hogy nézek ki. Nehéz kifejteni, igazából 20-21 éves koromban értem meg fejben ahhoz, hogy az életemben bármiért is felelősséget vállaljak.
2015. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor abbahagytam már külömböző okok miatt, természetesen egy sem lett volna elég hozzá, hogy felhagyjak ezzel a sporttal. Volt hogy meguntam a diétát 1 hét után és elhagytam, volt hogy befizettem a bérletet, de nem volt kedvem járni + sok dolgom volt, és számtalanszor hagytam fel vele magánéleti problémák miatt, pl. barátnővel durvább összeveszések stb. teljesen elvette a kedvem tőle, de azóta megerősödtem és edzem, dolgozom, csinálom a napjaimat, már nem hiszem hogy lenne bármi is amiért feladnám
2015. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én minden edzést addig csinálok, míg úgy nem érzem magam, hogy soha többet... Aztán mégis...
2015. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2x hagytam abba és azért tettem mert nem volt rá időm meg mindig közbe jött valami,és rájöttem hogy mindig is volt időm,csak nem akartam,mindenféle kifogást kerestem hogy nem edzettem,legutóbb azért hagytam ki edzést mert 40 fokos lázam volt,ha már miatt nem edzek akkor az csak kifogásnak számít nálam megőrülök ha kihagyok 1 edzést is.
2015. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
soha, mert nem egy nyavajgós punci vagyok
2015. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 HarciCsiga ***** válasza:
Ommm egyszer sem.
2015. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 *Glissade* ***** válasza:
Az is feladásnak számít, ha évekre, hónapokra más edzésre térek át?
2015. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Nem hinném de én arra gondoltam, ha valaki teljesen abba hagyja a sportot. Súlyzós edzéshelyet inkább fociztál?:D Az komoly váltás lenne...
2015. aug. 15. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!