Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés legfontosabb...

A testépítés legfontosabb eleme a progressziót?

Figyelt kérdés
Az edzésterv, ismétlések, sorozatok másodlagos dolgok? A legfontosabb, hogy hétről hétre jobbak legyünk? Akár egy ismétléssel, minimális súllyal?
2015. aug. 15. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan olyan fontos mint a végrehajtás. Pl. testépítő végrehajtással 20 kilóval gyengébb vagyok guggolásban mint erőemelő végrehajtásnál és hiába emelnék a súlyon vagy az ismétlésszámon ha azzal terhelést vennék el a célizomról.
2015. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitol lesz egy guggolas testepito stilus?
2015. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerze ***** válasza:
például koncentráltan lassabban engeded le, és nem nyújtod ki teljesen a lábadat.
2015. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ertettem minek koncentralni az izomra egy osszetett gyakorlat kozben. Ha rendesen guggolsz rendes edzestervvel akkor nagy labad lesz tok mindeg mennyire koncentralod
2015. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

nem, mert a kaja...


ha szar az étrended akkor aztán vasazhatsz orrba szájba

2015. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy 180 kg-al guggolni és nem vagy egy genetikai szörny akkor tok mindegy mit eszel nagy lábad lesz
2015. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért érdemes koncentrálni, mert lehet hogy 10-15%-ot vesztesz a súlyból viszont sokkal nagyobb terhelés éri az izmot.(itt combfeszítő) [link]
2015. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!