Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a padot néztem ki otthonra...

Ezt a padot néztem ki otthonra, miket szerezzek be hozzá?

Figyelt kérdés

[link]



Azt mondják a fekve nyomáshoz a 180cm hosszú rúd kell, a bicepszhez meg a 160cm-es.



Mindkét fajta rúd kell, esetleg még a francia is vagy mi legyen?


Vennék hozzá és ez már biztos, két kétkezes súlyzót.

Úgy 130kg súlyt.


2015. aug. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonkívül, amiket leírtál a kérdéseid alá, még beszerezhetnél egy francia 30mm-es rudat is. Bicepszezésnél kényelmesebb mint az egyenes rúd, nem veszi túlságosan igénybe csuklóidat. Azonkívül vegyél még kettő egykezes súlyzó készletet, kb olyan 15-20kg között, vagy annál könnyebbet is lehet már kapni.
2015. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek kellenek:

- Kétkezes rúd: 180cm (Fekve nyomás)

- Francia rúd: Bicepsz

- Két egykezes

2015. aug. 17. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ezt ne vedd meg, ha ilyen sok dolgot tud egy pad ilyen áron, annak mindig csalódás a vége...

egy MAGNUS CLASSIC MC-L002 padot megkapsz 30.000ért, szinte minden mást le lehet edzeni szabad súlyokkal otthon...

Francia rúd, csak akkor kell, ha a csuklód nem bírja az egyenes rudat bicepsznél...

vagy használtan ennyi pénzből már kifoghatsz egy komolyabb fekvenyomó padot...


Legyen akármennyi garancia rá, arra a keskeny kis csőre ami tartja a linkelt padon a súlyodat én nem bíznám az életemet, mondjuk 100kg alatt... márpedig néhány hónap edzés után mindenkinek eljön a pillanat, mikor befekszik 100 alá... még ha még nem is bírja akkor is...

inkább vegyél egy jó minőségű fekve padot, szabad súlyokkal meg mindent bőven le lehet edzeni, egyedül a combhajlító izmot nem lehet célzottan edzeni így...

2015. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy elég keskenynek tűnik ez a pad, a súlyokat felpakolni is szívás lesz, mert amint megrakod az egyik oldalt, le is dől a francba.
2015. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


És ez milyen, ebbe van lábgép is.

És mi az a kallantyú a gép végén?

Az a kormány?

2015. aug. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!