Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikorra várható az eredmény,...

Mikorra várható az eredmény, és mennyire fog? Valamint ezt hogyan csökkentsem?

Figyelt kérdés

Heti 3x edzek kondiban, legalább 1,5 (Bár ma 3 órát.) órát, elég intenzíven.


Reggelente mikor felkelek,üres hassal 4 kocka látszódik a hasamon, karom 37 centi vastag, 16-ot most töltöttem, magasságom 165 cm, 59,2 kg a súlyom.


2 hónapja edzek lassan, a 3.-4. hónapra már fog valami látszódni? Elég egy annyi is, hogy ár esetleg a mellizmom nagyobb lesz, mint most (Most a fele izom, fele háj.), mert akkor látom az eredményét, és van ami motivál.


Valamint, a derekamról a zsírt, hogyan csökkenthetem? Szoktam hasizomgyakorlatokat, és oldalhas gyakorlatokat isvéegzni, de nem tudom hogy az mennyire jó a sok ülés következtében derékra ragadó zsír eltüntetésére. Szoktam 10km/h-val futni 6,5 percet, 4%-os meredekségi szinten, minden edzés előtt, ezt nagyjából 1,5 hete kezdtem el.


Köszönöm a válaszokat! (És bocsássatok meg,ha valami értelmetlen, nagyon fáradt vagyok, szóval fürdés, és alvás.)


2015. aug. 17. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"Valamint, a derekamról a zsírt, hogyan csökkenthetem? Szoktam hasizomgyakorlatokat, és oldalhas gyakorlatokat isvéegzni, de nem tudom hogy az mennyire jó"


izmosodni jó, fogyni nem. konkrétan nem lehet úgy fogyni, ahogy az emberek szeretnének, hogy ha a hasukon van a zsír, akkora hasizom gyakorlatot végeznek... Nincs lokális fogyás.


Ha a zsírtól szeretnél megszabadulni, akkor egyrészt figyelj az étkezésre, másrészt kardió jellegű mozgást végezz, például 0%-os emelkedőn, 8km/h-s tempóval próbálj meg legalább 30 percet futni ahelyett, hogy 6 percet vágtatsz felfelé aminek eredményeként kifulladsz, a pulzusod valószínűleg az egekben, de olyan sok haszna azon kívül, hogy bemelegszel tőle nincs.

2015. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Nagyon" kemény edzés lehetett, ha 3 óráig tartott...
2015. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!