Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jövő héttől egész nyáron...

Jövő héttől egész nyáron konditerembe szeretnék járni. Milyen eredmény várható szeptemberre?

Figyelt kérdés
162 cm/62 kg a jelenlegi paraméterem és 16 éves lány vagyok. Minden nap napi 2-3 órára gondoltam, a teremig bicikliznék oda-vissza (összesen nagyjából 4-5 km), és otthonra is jól jönne valami kis egyszerű torna egy-másfél órára. Ezen kívül nem sokat eszem egy nap, ahogy eddig se (gyümölcs reggeli és vacsora joghurttal, ebédre pedig félszemélyes adag főképp fehérjéből). Célnak kicsit látszó izmokat tűztem ki, főképp a karomra és a hasamra. El tudom így érni? Milyen gyakorlatokat javasoltok?

2015. jún. 19. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Két-három kiló izom jöhet jó esetben.
2015. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó étrenddel persze.
2015. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sárga Kapszula. Letöltöd, elolvasod, értelmezed. Ha valami nem világos belőle, akkor jössz, kérdezel. Egyébként az a napi 2-3 óra kegyetlen sok lenne...:D
2015. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberre semmilyen.
2015. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt várhatod el, hogy elsajátítod az összes gyakorlat kivitelesének lényegét, szabályosságát és próbálod kialakítani az agy-izom kapcsolatot. Előnyben részesítve az alapgyakorlatokat.
2015. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!