Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredmény várható,3...

Milyen eredmény várható,3 hónap tömegnövelő edzés után? (további kérdések lent! )

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy optimális esetben mi az az eredmény ami várható 3 hónap tömegnövelő edzés után, hogyha egy átlagos testalkatú (70-75 kg) fiúról van szó, aki nehezen hízik. Ez a 3 hónap az edzés elkezdésének első 3 hónapja természetesen. Mennyivel fog csökkenni a testsúly gyarapodás mondjuk 6 hónap elteltével? Az étrend nem full-fullos, de mondjuk egy "tökéletesnek" nevezhető étrendhez viszonyítva 65-70%-os. Ha valamit kifelejtettem a kérdésből ami fontos lenne a válaszadáshoz kérlek kommentben jelezzétek. Köszönöm.

2015. júl. 13. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
annyi a lehetséges változó, hogy a kérdés tulajdonképpen teljesen felesleges. Töröld, erre korrekt választ nem lehet adni.
2015. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy van egy átlagos tendencia ami elmondható a fent leírt paraméterekkel kezdő egyénekről, hiszen nem túlságosan ritka ez a felállás. A kérdést akár úgy is lehet érteni, hogy tapasztalatokat várok...
2015. júl. 13. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban még nem biztos, hogy sok minden lesz, mert át kell mozgatni. Ezután egy évig kábé jöhet havi 1 kiló muszkli. Utána ez lassul. Minimum egy év edzés kell, hogy valaki észre is vegye.
2015. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az egy év viszont szerintem néhány esetben sok lehet, mert van ismerősöm akin 3-4 hónap edzés és mondhatni egetverően sokat dobott és nagyon látszott rajta! Bár gondolom ez is testsúly/testalkat függő.
2015. júl. 13. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy nincs olyan, hogy tömegnövelő edzés...

tömegnövelő étrend létezik és megfelelő edzés/étrend párosítással izomban jön a tömeg...

mivel írod is, hogy a kajád nem tökéletes, így aztán a kérdés is abszolút megválaszolhatatlan... nem kiszámítható étrenddel az eredményeid sem kiszámíthatóak...

2015. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal (javítsatok ki ha tévedek) igenis mondják, hogy tömegnövelő edzés, hiszen nem ugyan olyan súlyokkal dolgozik és nem ugyan olyan ismétlés számokkal egy tömegnövelő mint egy olyan aki szálkásít, persze emellé értendő az étrend is, mindenesetre nem erre irányult a kérdés. Köszönöm a válaszokat, ment a plussz.
2015. júl. 13. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
tévedsz, nincs különbség szálkásítás és tömegnövelés közbeni edzés között.
2015. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyi lehet, hogy ha nincs annyi energiád a ch csökkentés miatt, akkor előfordulhat, hogy kicsit vissza kell venned, nem ilyenkor fogsz csúcsot döngetni. De tulajdonképpen ugyanúgy edzel.
2015. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszi!
2015. júl. 14. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!