Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kedves hozzáértő adta ezt...

Osynho kérdése:

Egy kedves hozzáértő adta ezt a táblázatot válaszul. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

#intelligencia #szakember #testépítés szenszei
2015. aug. 20. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Labor xd, igen tudósok köpenyben, szemüvegben és kémcsővel. Istenem gec' hülyeség.
2015. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előzőre se hallgass. Igaz a táblázat. Egy sz*r az egész. Biztos egy 13 éves hülyegyerek ez is.
2015. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezaz, csináld még! :) Napi bohóc. :D
2015. aug. 20. 16:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy az előző 50%-os válaszoló NEM az az 50%-os válaszoló, aki a táblázatot készítette. :D Az én vagyok.


Egyszerűen azért nem foglalkozok veled érdemben, mert nincs kedvem, és nincs energiám minden nap elmondani 4-5 embernek ugyanazt a szart a táplálékkiegészítő iparról.

2015. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban másik 50%-os hogy szart sem ér. Annyiban jó, ha kis f-szt akarsz, de semmit sem ér önmagában. lapátolj be 10 kiló ételt napi szinten, talán akkor, de nem egészséges. Ki akar 40 éves korában meghalni azért, mert ilyen szarokat eszik 13 éves kora óta?
2015. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valami elmebeteg készítette ezt a táblázatot. Köze nincs a valósághoz.
2015. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Most már én sem tudom, én ki vagyok. :D


Egyébként kontextusból kiragadva került ide ez a kép. Egyáltalán nem kokszolásra buzdítás a cél, hanem az emberek szemének felnyitása, hogy semmi szükségük nincsen semmilyen tápkieg.re, mert szart sem ér egyik sem. Ha pedig minden áron el akarják bäszni a pénzüket, mert ennyire CSAK a testépítés érdekli őket, akkor sokkal jobban járnak a koksszal.


Plusz, az is látszik a képből, hogy a betiltás egyetlen oka az, hogy ezek a gyógyszerek tényleg használnak. Ha a táplálékkiegészítők érnének valamit, valószínűleg betiltanák őket... mint ahogy a valóban hasznos tápkieg.-eket be is tiltották:

yohimbine HCL

ephedrine

stb., stb.


Betiltják, mert hatásos. Érted? Ha a veszélytől akarnának megóvni, akkor mondjuk nem kokszosokat tennének a tápkieg. címkékre ( = nem vernének át), nem lenne tilos érdemben beszélni róla, és bevallhatnák a versenyzők / akárki, hogy kokszol, így nekik is kevesebb bajuk esne, a fiatalok pedig valódi képet kapnának arról, hogy mi az ami gyógyszerek nélkül elérhető.


Visszatérve még az "azért tiltják be, mert hatásos" témára. A kreatin koksz. 100%-ban. Erre a tápkieg. ipar válasza, hogy nem koksz, mert megtalálható a természetben, sőt, az ember izomzatában is. Hazugság. Az ember izomzatában kreatin foszfát van, NEM kreatin monohidrát. A kreatin monohidrátból a tested csinál kreatin foszfátot.


Te pedig beveszed a kreatin monohidrátot, hogy a testedben lévő természetes kreatin foszfát szintedet a természetes fölé nyomd.


Hát nem ez a definíciója a "kokszolásnak"? :D Nevetséges... DE nem tiltott, mivel annyira gyenge, annyira hatástalan szar cucc. Ráadásul ha befejezted a szedést, épp úgy elmúlik a hatása, mint a legtöbb kokszé... Arról nem is beszélve, hogy az emberek legalább 30%-a "non-responder".

2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

"Az ember izomzatában kreatin foszfát van, NEM kreatin monohidrát. A kreatin monohidrátból a tested csinál kreatin foszfátot. "


Jó édes anyám borogass....


Hallod, súgok egy titkot, de ígérd meg nem árulod el senkinek sem, ok?


Amikor megeszed a csirkemellett (ami ugye a csirke "izomzata" akkor abból a tested állít elő emberi izomzatot. Tehát a csirkemell KOKSZ!


Anyám borogass...

2015. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A csirkemell a kreatin monohidráttal ellentétben valóban megtalálható a természetben, kedves fogyatékos. :D
2015. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Agyhalott 50%-os XD


"Ha a táplálékkiegészítők érnének valamit, valószínűleg betiltanák őket... mint ahogy a valóban hasznos tápkieg.-eket be is tiltották:

yohimbine HCL

ephedrine "


Jézusom az Ephedrin mikor volt táplálékkiegészítő.? Az egy gyógyszer aminek antikatabolikus hatása van, diéta során segíthet megőrizni az izmot. Enyhe anfetaminhoz hasonló hatást vált ki a központi idegrendszerből javítja a koncentráló képességet és az ideg-izom együttműködést.


Na azt meg majd én eldöntöm mire van szükségem még jó hogy nem te mondod meg :D naná hogy veszek pl tejsavófehérjét mert nagyon jól érzem magam tőle, könnyebben gyorsabban beviszem a napi adagot. Ha egy rakás szar lenne biztos nem venném meg de idáig csak az előnyeiről tudok beszámolni. Nem beszélve a vitaminokról ami szintén táplálékkiegészítő. Rendesen érzem a különbséget ha szedem nem vagyok fáradékony, jobban koncentrálok sőt még a látásom is jobb.


elmondom mi a pénzkidobás: hamburger a mekiből vagy a teszkós szemét kaják, na az a pénzkidobás. Arról nem is beszélve hogy most már tényleg kezdem azt hinni hogy egy 13 éves gyerekkel beszélgetek :DDD Aki azt sem engedheti meg magának hogy vegyen 1 kg tejsavófehérjét és ezért irigységből támadja az egész táplálákkieg. ipart. XD Az meg a hab a tortán hogy magaddal beszélgetsz hát komolyan mondom behalok neked :D

2015. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!