Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segí_tetek nekem edzésprogramo...

Segí_tetek nekem edzésprogramot és evésprogramot összeállítani? Valaki tapasztalt hozzáértő lehetőleg

Figyelt kérdés
nem tudom mit kéne megadnom de gondolom azt hogy 180cm vagyok és 70 kg sportolt alkatu némi felesleggel. nos az első célom a diéta. hogy a feleslegem edzéssel eltűnjön. és csak utána szeretném az izomtömegeimet növelni. kiolvastam a sárga kapszulát de nem sikerült megértenem mert időre kellett épp ezért teszem itt föl a kérdésem/kérésem. szóval össze állítotok nekem egy edzéstervet és evésprogramot? állhat csak rízsből meg csirkéből az se baj. és hagyjatok a kioktatásokkal meg a olvasd el még egyszerekkel azok inkább hagyjanak. ha kell még valami amit nem adtam meg azt kérdezzétek nyugodtan

2015. febr. 25. 15:21
 1/2 A kérdező kommentje:
nem kell külön írni nekem az is jó ha segítetek vagy elmyagyarázzátok hogy kéne meg egy példa
2015. febr. 25. 15:25
 2/2 anonim ***** válasza:
google-->alapismeretek cikksorozatot olvasd el, van benne kezdő ezésterv is, és ugyan ezen az oldalon találsz étrend leírást is.
2015. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!