Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizás mellé tömegnövelővel...

Kondizás mellé tömegnövelővel vagy fehérjével lehet gyorsabb a fejlődés egy kezdő számára?

Figyelt kérdés

Nehezen hízó vékony alkatú 19/F vagyok.

60kg és 179cm testzsír 10,5% Tudom mi a különbség a 2 tápkieg.között csak azt nem hogy melyik a hatékonyabb egy kezdő részére részére.



2015. aug. 21. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
A gyorsabb fejlődés porokkal, elég egészségtelen és természetellenes. A legjobb módszer szilárd táplálékból építés és mellé kondi. sok sikert!
2015. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
67%
Tömegnövelők között is van olyan fehérjetartalmú, ami kezdőknek, középhaladóknak és haladóknak van:) Én azt javasolnám, de eleinte én is ezek nélkül kezdeném. De azért egy jó minőségű portól szerintem nem lesz bajod, ennyi erővel tengeri halat se egyél és vegyél, mert lehet, hogy fémmel szennyezett vízből származik, és akkor hiába a gondos feldolgozás.
2015. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a gyorsaságon van a hangsúly hanem a hatékonyságon. Sajnos nagyon nehezen hízok, pedig próbálok minőségi ételt enni, többet is mint 2500kalória és edzek is mellette, de nem megy a hízás hízás. Ezért gondoltam a tápkiegészítőt, abban nincs semmi káros. :)
2015. aug. 21. 01:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2500 kaloriat eszel es azt hiszed hogy ez sok :)
2015. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha alkatilag vékony vagy, a kreatin bevitele edzés előtt mindenféleképpen helyes és üdvös. A kérdés nem az hogy tömegnövelő vagy fehérje, a jó eredményhez a válasz egyértelmű: tömegnövel ÉS fehérje ÉS megfelelő edzésmunka.

Ha a testzsírod enynire alacsony, inkább egyél sokat, és ne csak fehérjét, igen, zsír is, ha gyúrás előtt bedobsz két szelet zsírosdeszkát, és utána dobsz egy kapszula l-karnitint, akkor főlega zsír fog fűteni izommunka közben, nem a drága fehérjét használod el, ami ráadásul növeli a maradéknitrogén-ürítést.

Teszt: nézd meg, mit pisálsz egy órával edzés után. vegyél egy pH mérő szalagot. Ha savas, sok a vizeletedben a hugysav, azaz rengeteg fehérjét bontasz. Ha a pH-ja 6 feletti, akkor jól eszel.

2015. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 - palilaci - ***** válasza:
75%
Mi a fsz lett itt, hogy csak retardáltak válaszolnak?
2015. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem a 2500 kalória is már küszködés elhiheted. :) Nem bírok annyit enni, mint egy 90kg testtömegű ember...ergo ha sikerül nekem már elérni a 2500 kalóriát örülök ha nem hányom ki. :)
2015. aug. 21. 11:04
 8/12 anonim ***** válasza:
A legjobb a sovány marhahús krumplival és salátával szerintem.
2015. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem én hogy nehéz eleget enned, de most azert mert itt rinyalsz még nem fogsz fejlődni
2015. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy 120 kilós testépítőnek is ugyan akkora a bele mint neked.
2015. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!