Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2,5 hónapja elkezdtem edzeni,...

2,5 hónapja elkezdtem edzeni, de egyből osztott edzéstervvel. Érdemes lenne a legelejéről kezdeni, átmozgató edzéstervvel?

Figyelt kérdés
Az egyik feltett kérdésemben ajánlották, hogy nem kellene még osztott edzéstervet csinálnom, mivel még húzódzkodást nem igazán tudok csinálni, nem vagyok olyan erős. A másik dolog, ami miatt elgondolkodtam rajta, a sérülés kockázata. Talán hozzászoktak az izmok a nagyobb terheléshez ennyi idő alatt, de mi van, ha nem? Bár a gyakorlatokat szerintem szabályosan végzem, viszonylag sok olvasmányt végigfutottam, plusz videókat is néztem. (eddig 4 napos osztott edzést csináltam)

2015. jún. 28. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az átmozgatót azért szokták ajánlani, hogy hozzá szokjanak az izmok, ízületek a terheléshez, mert az osztottnál nagyobb/több terhelést kapnak és nyilván nem célszerű a magasabb terhelést adó edzésformával kezdeni. Ha megfelelő súlyokat választasz és nem kell szenvedni a széria végén, akkor nem lesz baj, nem kell előröl kezdeni, csak ne erőltesd túl a dolgokat. :D 22/f.
2015. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!