Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt 1,5 órával elég...

Edzés előtt 1,5 órával elég kajából 100g barna rizs+200g csirkemell és zöldség?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 11:52
 1/5 anonim válasza:

Leírom, hogy én mit eszek edzés előtt pár órával.

1:tojásrántotta (1egész+3-4tojásfehérje)

2:50g zöldség+100-200g csirke

3:kb 12:00kor: 50g rizs(azért ilyen kevés mert diétán vagyok) + 100-200g csirke


Edzés.15:00-tól


4:edzés után azonnal 50-80g rizs+ 100-200g csirke+fehérje.

5: este 6-kor 50g zöldség+100-200g csirke.

6: alvás előtt egy adag fehérje(carnivor)


A lényeg, hogy próbáld inkább edzés után bevinni a széndhidrát nagyobb %-át. Ha példáúl egy nap megeszal 200g rizset, akkor úgy is lehet,hogy edzés előtt 50g, edzés után pedig 150g. Van aki a szénhidrát 100%-át edzés után viszi be.


Hogy elég e 100g barna rizs+200g csirke+ zöldség? Nagyjából igen, ez függ a testsúlyodtól, hiszen testsúly kg-onként 2g fehérjét kellene bevinni. Tehát ha példáúl 100kg vagy akkor 200g fehérje, ami elég sok ha azt vesszük, hogy 100g csirkében van 20-22g :)


Remélem segítettem.

2015. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőven elég ez az étkezés edzés előtt 1,5 órával
2015. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én edzés előtt egy órával egy kávét iszom 30g olajjal és 5g zselatinnal. Csak érzékeltetem, hogy mennyire felesleges annyit belapátolni, a lényeg úgyis az, hogy edzés után kapja meg a szervezet a tápanyagokat.
2015. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as válaszolót alátámasztom.

Sőt, én IF-et csinálok és edzés előtt csak BCAA-t fogyasztok, az azelőtti kajám kb 18 órája volt.

Nekem sokkal jobban működik ez mint a folyamatos mini adag evészet, helyette edzés után 2-3 kajából megvan az egész napi bevitelem.

Pofon egyszerű ezzel a módszerrel a lehető legkevesebb zsír felszedéssel izom tömeget növelni.


Szálkásításnal ugyanez csak ugye ott kaloria mínuszban vagy.

2015. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az edzés előtti kaja a legfontosabb étkezésed. Annyira nem hiszek a meal timing-ban. De az hogy mit eszel edzés előtt az közvetlenül befolyásolja a teljesítményed a teremben, ami így a fejlődésed.

Én azt mondom kisérletezz. Próbald ki ezt amit írtál, de kiprobalhatod hogy csak egy almát eszel. Vagy azt hogy csak hus es zoldseg, vagy hus helyett tojasfeherje.

Barmit amivel ugy erzed energizalt vagy az edzésen

2015. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!