Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Porok nélkül is tudok elérni...

Porok nélkül is tudok elérni eredményeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a büdös nagy helyzet, hogy szüleim nem értik meg, hogy a porok kb annyiba kerülnek mint a csirkemell, amikor felhoztam nekik a témát egyből azt mondták ők nem állják az árát, a vita végére azt is kinyögte apám, hogy a csirkemell adag is le lesz véve, mert sajnálja rá a pénzt. Hozzáteszem anyámnak megveszi a csokikat, meg minden szart, igen mind2en dagadtak és egészségtelen életmódot élnek. Nincsen rá pénzem, hogy finanszírozni tudjam magamnak a porokat, csirkemellből is csak edzés után eszek 300-400got, inkább 300, de ahogy utánaolvastam az lótúró. Esetleg van valami olyan étel, ami tartalmaz gyorsan felszívódó fehérjét nagyobb mennyiségben és lehet is kezdeni vele valamit ? Hálás vagyok a válaszokért.

2015. aug. 25. 20:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ajánlottak pü.-ben egy ilyet : [link]


Vélemény ? Napi kiegészítőnek tökéletes lenne szerintem.

2015. aug. 25. 22:17
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem szoktam ilyeneket írni, de agyf**zt kapok a hozzád hasonlóktól.

1. Szépen el lehet menni suli mellett dolgozni, és összeszedni annyi pénzt, hogy magadnak tudd állni a tápkiegeket, a sok húst stb. Már ha tényleg annyira fontos ez neked...

2. Mielőtt elkezded szidni a szüleidet, akik eltartják a semmirekellő, elégedetlenkedő, sz**os kis s***edet, menj el szépen a boltba, és vess egy pillantást az árakra.

Bármilyen színhús (és proteinpor) k**va sokba kerül napi szinten, ha valaki testépítő életmódot folytat. És akkor itt vissza is ugorhatunk az első ponthoz.

"Esetleg van valami olyan étel, ami tartalmaz gyorsan felszívódó fehérjét nagyobb mennyiségben és lehet is kezdeni vele valamit ? "

Esetleg túró és tojás, de megfelelő mennyiségben ez sem sokkal olcsóbb. Növényi eredetűek közül ott vannak a hüvelyesek (pl. csicseriborsó, szója), de ezeknek ugye jelentős CH tartalmuk is van.

2015. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg rengeteg fiatalnak fizetik a szüleik a fesztiválozást, a mérték nélküli vedelést, az iskolai divatbemutatókat, nem tudom miért lenne kirívó ha valaki meg ezt szeretné csinálni...
2015. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12-es, ha valamit nem tudsz előbb kérdezz és utána pofázz... Irritállak ? Képzeld, ha lenne rá módom elmennék suli mellett dolgozni, de mivel egy kis faluban lakunk, ahol napi 4 busz van és a legközelebbi falu 8 km-re van, ahonnét azért nem élvezetes hazagyalogolni este. 17 éves vagyok jelenleg, suli közben nem tudnak munkát adni, mivel nem helyi vagyok, ezzel elküldenek mindenhol. Egész nyarat végigdolgoztam, hogy meg tudjam magamnak venni a szükséges dolgokat mind az edzéshez, mind a főiskolához. Igen, arra is gyűjtök, mert nem szeretném ezzel terhelni a szüleimet. De ha bulizni megyek, vagy akárhova akkor se húzom le őket. Apám napszámra veszi a csokikat és a drága édességeket anyámnak, arra nem sajnálják a pénzt. Mellesleg a túró kazeint tartalmaz, ami lassan felszívódó, szóval azt edzés utánra cseszhetem. AZt általában reggel szoktam. Szóval összegezve, amíg nem tudsz semmit valakiről, addig nem mondj véleményt róla.
2015. aug. 26. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!