Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Porok nélkül is tudok elérni...

Porok nélkül is tudok elérni eredményeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a büdös nagy helyzet, hogy szüleim nem értik meg, hogy a porok kb annyiba kerülnek mint a csirkemell, amikor felhoztam nekik a témát egyből azt mondták ők nem állják az árát, a vita végére azt is kinyögte apám, hogy a csirkemell adag is le lesz véve, mert sajnálja rá a pénzt. Hozzáteszem anyámnak megveszi a csokikat, meg minden szart, igen mind2en dagadtak és egészségtelen életmódot élnek. Nincsen rá pénzem, hogy finanszírozni tudjam magamnak a porokat, csirkemellből is csak edzés után eszek 300-400got, inkább 300, de ahogy utánaolvastam az lótúró. Esetleg van valami olyan étel, ami tartalmaz gyorsan felszívódó fehérjét nagyobb mennyiségben és lehet is kezdeni vele valamit ? Hálás vagyok a válaszokért.

2015. aug. 25. 20:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
UI: Esetleg valami olcsó, de jó minőségű port, ami nincs telepumpálva vackokkal, tudtok ajánlani ?
2015. aug. 25. 20:30
 2/14 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy a csirkemelledet fizetik, nekem pl azt sem
2015. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el otthonról és akkor nem húznak majd vissza és azt veszel a pénzedből, amit akarsz.
2015. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hobbi szinten nincs akkora jelentősége a gyorsan felszívódó fehérjének, sokkal inkább a napi fehérjebevitel számít, azt meg meg lehet oldani mindenféle porok, sőt csirkemell nélkül is.

Vannak olcsóbb húsok is, meg ott a tojás, túró, esetleg odafigyelhetsz a növényi fehérjékre is.

2015. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és melyik ez a bizonyos olcsóbb hús? a comb is kb annyira jön ki ha figyeled mennyi benne a fehérje
2015. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zsírszegény túró pl. 250 gr olyan 220 ft körül szokott lenni, de én gyakran látom akciósan a kisebb boltokban 450 gr-os kiszerelést 250 ft-ért. Jó, magában enni egy idő után unalmas, de pl omlettbe keverve, vagy töltve....stb. sok lehetőség van. Ott a zabpehely/kukoricapehely is, mindkettő olcsó, reggelire alap. Tojás is, bár abban elég sok a zsír (arányaiban), kivéve, ha csak a fehérjét fogyasztod, de ki az a hülye, aki kidobja a sárgáját ugyebár. De bajod nem lesz a napi 4 tojástól (5-6 gr fehérjével számolhatsz), darabja 35 ft.
2015. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a túró kb fele fehérjét tartalmazza a csirkemellnek 125 gramm csirkemellnyi fehérjéért szerintem kicsit sok 220ft
2015. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jogos, csak ötleteltem, írtam én mit szoktam venni, az olcsóságra annyira nem figyeltem. Ha valaki tud jobbat, akkor hajrá, hátha én is új ötletet kapok.
2015. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Porok csak akkor kell ha nem tudod kajából fedezni a fehérje bevitelt.
2015. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt az oldalt ajánlom, sok jó tapasztalatom van az oldal által kínált táplálékkiegészítőkkel kapcsolatban. [link]


Egyébként ahogy már előttem is írták, ha megvan a napi bevitel akkor felesleges a tápkieg.

2015. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!