Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor kondizzak? Sűrű a napom

Mikor kondizzak? Sűrű a napom

Figyelt kérdés
Szeptember 1.-én, vagyis a suli kezdetén fogok elkezdeni újra tömegelni (10.es vagyok) és eléggé sűrű hétköznapjaim lesznek. Napi 6 étkezés, edzés (nem testépítés), tanulás es még e-mellé a testépítés. Én úgy számoltam ki, hogy reggel 6-kor felkelek és mivel nem konditerembe fogok járni, hanem van egy kis helyiség és ott csinálok/csinálunk egy kis konditermet. Na most az lenne az én kérdésem, hogy az baj, hogyha csak reggel 6:10-től 7:10-ig tudok kondizni? Mert nem nagyon tudom, hogy ez így most jó-e, hogy reggel csinálom. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2015. aug. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy hogy mikor csinálod.
2015. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sűrű a napi program, akkor oda kell tenni az edzést, ahol van egy kis "lyuk", nem tudsz mást csinálni.


Mostanában nekem is nagyon sűrű, a munka és család mellett legtöbbször este 10 felé (miután a gyerekek elaludtak) tudom csak elkezdeni az edzést, nem egyszer előfordult, hogy éjfél után fejeztem be.


Azt ne feledd, hogy mindig jobb edzeni, mint punnyadni, így az időhiány nem lehet kifogás.

2015. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is reggel eddzek, éhgyomorra, csak 1 kávét iszok édesítővel.
2015. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. aug. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!