Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én 175cm magas és 136kg...

Én 175cm magas és 136kg vagyok, hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Természetesen majd gyúrni is szeretnék, de a fogyás a nagyobb célom. Vagy lehetne a kettőt együtt is? Segítene valaki?


Miből mennyit egyek?

Milyen vitaminokat vegyek?


2015. aug. 26. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
persze mehet a gyurás plusz mellé aerob/kardio edzés.A lényeg ,a táplálkozason van ,állíts ossze egy jo szálkásító étrendet,neten találsz rengeteg mintát ,hogyan kellene kinézni egy ilyen étrendnek.Kaloria minuszban kell lenned és akkor fogyni fogsz.
2015. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak együtt szabad a kettőt csinálni mert az a leghatékonyabb. Gyúrás és szálkásító étrend (sok fehérje, zöldség, kevés CH) Minden fent van a neten ahogy az első írta, keresgélj.
2015. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
diéta. testsúly x 1.5g szénhidrát, testsúly x 3g fehérje. 0 liszt 0 cukor minimális MINŐSÉGI zsir (oliva v lenmag olaj) vitamin: c vmitan, multi vitamin, és omega 3, sztem ez a 3 az alap. l-karnitin meg ilyen hülyeségeket hagyjad, sétált heti 3x mojndjuk 1 órát, 'eröltetett menetben' mellette heti 3-4 NAGYsúlyos edzés.
2015. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A 3g fehérje, az kur*va sok. :O

A lenmagolajból hány kanál kell egy nap?

2015. aug. 26. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
a fehérje attól függ hol tartasz. ha versenyre készülsz és szálkásitani akarsz akkor kell a 3 gramm... ha csak simán hobbibol megy és jol akarsz kinézni, akkor legyen mondjuk 2 g, de emberre válogatja, kinek mennyi kell, hogy ne veszitsen izmot. hozzá teszem a 1.5g ch olyan ku..a kevés, hogy éhes leszel, és már csak azért is fogsz fehérjét enni, hogy ne ess össze :D ja és mehet napi 500g brokkoli. ezt meg olvasd el: [link]
2015. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy 136 kilós kezdőnek hogy kéne már 3g fehérje... eldobom az agyam.
2015. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ki mondta h kezdő? hiányos adatok mellett biztosra megyek.
2015. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először is a fehérjét zsírmentes tömegre kell számolnod,esetedben kb 65-70 kilóra így máris nem lenne olyan sok a 3g/ttkg.A másik,hogy amíg falod a húst,tojást addig sem a szénhidrátot meg a cukrot eszed kalória gyanánt mint eddig.Röviden ez lenne a lényege a megemelt fehérje bevitelnek nálad.De 2g fehérje szerintem elég lenne neked 70x2=140g/nap.
2015. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az meg 500 g csirke 10 tojás aztán meg is van xd
2015. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

500 gramm csirkemell = 123 fehérje

3 db tojás = 21 fehérje


Ha 10 tojást ennék meg naponta az túl sok lenne.

Tehát jó ennyi a fehérje, olyan napi 140gramm.


Zöldségből, rizsből mennyit kellene?

Illetve lenmagolajból?

2015. aug. 27. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!