Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 183 magas és 83kg vagyok....

183 magas és 83kg vagyok. Eléggé látszik a hasamon, illetve a mell részen. Ezt a súlyt szeretném levinni 75-77kg-ra hogy jól érezzem magam. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
jelenleg kétkezi fizikai munkát végzek, pontosabban kőműves munkát.(talicskázás, tégla cipelése).Mivel ezzel a munkával nem fogyok, biztos vagyok hogy az étrendemmel lehet gond. Mit tudnátok ajánlani nekem egész napra vagy hétre? Miket kellene kerülnöm? Jelenleg napi 4 szendvicset eszek meg, szalámival és vajjal ami 2 egész fehér kenyeret jelent. reggelire szintén két szendvics vagy péksütemény kettő darab + fél liter tej és kávé. Munka utána főtt étel (pörkölt, főzelék vagy ami van). Általában vacsorára valami tojásos ételt készítek. Milyen étrendet kellene csinálnom hogy 3 hónap alatt lemenjen ez az 5kg?

2014. jún. 6. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
22/F ez lemaradt :)
2014. jún. 6. 16:30
 2/3 anonim válasza:

A cukrokat kerüld (kávé, péksütemény stb) és a fehér kenyeret is, egyél rostban gazdag ételeket, több zöldséget mint gyümölcsöt, teljes kiőrlésű kenyeret, több fehérjét kevesebb zsíros ételt.

Munkába is vihetsz be magadnak egy ételesben valami normális főtt ételt ami laktat, nem csak a szendvics az egyetlen megoldás. (gondolom a munka miatt eszel olyat)

2014. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a munka miatt élek szendvicsen. De mivel 6 napból 6-ot dolgozok így az itthoni nyugodt kajálás is kizárva. ezért lenne szükségem egy étrendre.
2014. jún. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!