Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég ennyi makro?

Elég ennyi makro?

Figyelt kérdés

Mmm,hála istennek van most pénzem húsra illetve rizsre,sajnos ennél tovább nem tudom bővíteni a keretet..Ez egy napi kajám:


2000 kalória (kb.)

160g fehérje

45g zsír(ez a húsból a rizsből illetve a 20g olajból jön össze amit elhasználok a főzésnél,de igyekszem csökkenteni az olajhasználatot)

160g ch (de van,hogy nasizok,jó reggelt,vagy éppen kiflinek a csücskét lelopom a többiektől)


Jelenleg 75 kg vagyok,szeretnék 80 kg-re felmenni,de nem akarok elhízni,sajnos tavaly nem lőttem be rendesen a ch-t és egy nagy zsírgolyó lettem,lefogytam 84-ről 75-re,most szép formás alakom van,de ennyi fehérje illetve ch elég a testsúly növeléséhez,igaz? :) (Tavaly olyan 3-4g/kg ch-t toltam és kevés fehérjét mert nem volt pénzem húsra)

Edzés mellett szeretnék még futni is,ez ajánlatos?2 km minden nap.. Válaszaitokat előre is köszönöm!


2015. szept. 1. 20:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a ch-mat a 200g rizs teszi ki!
2015. szept. 1. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem 200 körüli chról indíts (250g rizs menjen) aztán majd meglátod, az olaj meg maradhat ha oliva vagy esetleg kókusz zsír/lenmagolaj, kell is. Pihenő napon menj futni, jót tesz állítólag a regenerációnak, meg el se hízol annyira talán. (Bár ez nyilván a kcal plusztól függ) Csak ne 2km-t fuss, juss el egy 6-8ig, az már jó.
2015. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés,akkor a ch-n kicsit emelek. :) Rendben,eljutok simán,nem lesz probléma. :D
2015. szept. 1. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szalkasito etrend. Egyel tobb rizst/zabpelyhet/teljes kiorlesu kenyere
2015. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ezek egy 65 kilós ember szálkásító mennyiségei. Te vagy csak edzeni kelsz fel az ágyból, vagy itt valami nagyon nagy baj van anyagcsere szinten (feltéve, hogy jól számolsz, de mit lehetne itt rosszul számolni?).
2015. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!