Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Laza ízületek terhelése?

Laza ízületek terhelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok,(átlagos testsúlyú) ezelőtt a derekam 14-16 éves koromig fájt, több orvosnál voltunk, annyit tudtak mondani hogy nem a gerinccel van a baj, valószínűleg a növés( ami igaz lehet mert hirtelen nőttem sokat).A másik problémám hogy mindenem kattog szó szerinte mindenem!( még a gerincem is ).Az lenne a kérdés.hogy rosszat tenne-e a testemnek ha én most elkezdenék járni konditerembe?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én konzultálnék egy gyógytornásszal előbb, de persze olyannak, aki élből nem utasítja el a testépítést, sőt inkább ő maga is csinálja.
2015. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha kattog akkor mi van? Tanuld meg helyesen végezni a gyakorlatokat, akkor nem lehet olyan nagy gáz. Tudom, ez most így nem sokat segít, de ez a lényeg és itt nem fogjuk tudni átadni pontosan, hogy kell edzeni. Menj szakemberhez! (Edző, sportban járatos gyógytornász, orvos stb.)
2015. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én beszélnék egy szakértő orvossal, aztán pedig egy edzővel, és hozzászoktatnám az izmokat/ízületeket az edzéshez, először saját testsúllyal parádéznék, és után térnék át a súlyokra.

Jó szívvel ajánlom az SFG edzőket, ők általában tudják is, miről beszélnek.

2015. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Calcium és ásványi anyag pótlás,segíthet.A növésben lévő szervezetnél ilyen elő szokott fordulni.
2015. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szedtem 3 hónapig napi 3 szem Béres Porcerő+ízülete.
2015. szept. 9. 19:01
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
hirtelen növés, derékfájás... ez volt nálam is, ez schauermann kor lehet, ahol is a csigolyák túl puhák maradtak és lazán kapcsolódnak és nem jól egymáshoz. Bármit is csinálsz majd a konditeremben nem terhelheted, nagy súlyok emelése kizárt. gyógytorna jöhet és minden gerinckímélő edzés is.
2015. szept. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!