Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nekem nem lett volna pofám...

Nekem nem lett volna pofám azok után meghívni Kai Green-t. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval volt az a cikk a shop builder-en,hogy Kai még nem lesz soha Mr.O.

(Elég durván beszéltek Kai-ról.)

Ma már szerkesztve lett az a cikk.Átfogalmazták.De akkor is.Nekem nem lett volna pofám hozzá.Főleg, hogy egy hírességről van szó...



2015. szept. 13. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Azt Drugs Bunny írta. Nem ő hívta meg.
2015. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egy kis penzert es reklamert mindenki odaszarik a sajat asztalara.
2015. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A shop builderesek szrt nem értenek a testépítéshez. Philről is van a neten olyan kép amikor a schmoe fogdossa a mellizmát, sőt kb. a profi testépítők 80%-ról van valamilyen "erotikus" tartalom.
2015. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3

Azért azt nem mondanám, hogy a szakmai részéhez nem értenek.De nem tudom, hogy erre gondolsz e...

2015. szept. 13. 10:52
 5/24 anonim ***** válasza:
Ahhoz se.
2015. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Megint okoskodsz.-.-
2015. szept. 13. 11:27
 7/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nem sok mindent értenek.

Pl.: Odaírnak 2 étrended

1, 6x eszik valaki csirke rizst + fehérje

2.-nál meg 6x eszik 3 kaját (csirke rizs, krumpli hal stb) + nem csak fehérje hanem ch, vitamin pack meg tököm tudja


A másodikhoz hozzá írják hogy húú ez aztán profi meg minden az elsőhoz meg hogy változtass rajta...

Ha ők annyira értenének hozzá akkor nyilván nem így néznének ki. + ők a legdrágábbak ilyen téren.

Fehérjét meg mást jóval olcsóbban is be lehet szerezni.

2015. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen függ össze.Békakrokk sincs kigyúrva.
2015. szept. 13. 12:06
 9/24 anonim ***** válasza:

Annyit csinálnak hogy átfordítanak magyarra pár flexes cikket, meg írnak sajátokat amikben van egy csomó testépítő közhely. Persze arra jók hogy sok embert jobb irányba tereljenek. De a szakértelem nem itt kezdődik, eleve internetes cikkekbe nem fér bele semmi, esetleg pár alapelv, vagy kiragadás mint a testépítő újságokban.


Aki valamit akar tudni, az könyveket olvas. Akik a weboldalt csinálják azokat nem ismerem, de a boltosok jó arcok. Szoktam velük pofázni meg edzeni.

2015. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Eleve Kathi Béla hozta ide Kai-t, nincs értelme a kérdésnek.
2015. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!