Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem értik meg a szüleim,...

Miért nem értik meg a szüleim, hogy hogy kell kajálnom?

Figyelt kérdés
1.5 éve edzek, de komolyabban nem olyan régóta, fejlődök, nem is azzal van a baj, hanem azzal, hogy anyámék képtelenek felfogni, hogy a sültkrumpli meg az olajban és lisztben megforgatott rántotthús meg a körömpörköpt meg a vajas párizsis zsemle nem alkalmas arra, hogy ezt egyem. Ilyenkor mindog azt mondják, hogy szénhidrátra is szükség van, de azt sem fogják fel, hogy a zabpehyely, a rizs a durumtészta és a főtt krumpli is szénhidrát. És nem az a baj, hogy ne lenne rá pénzünk, mert amikor régen dagadt voltam és naponta betoltam az egy tábla milkát meg a kakaós csigámat meg a túrós táskát a kakaómmal az nem került sokba, mert hogy szerintük az a normális, de most, amikor egyedül megeszek egynap mennyiségre több húst mint az egész család az már sokba kerül. Nem mindegy hogy kakaóra meg sütire pazaroljuk a pénz vagy értelmes kajára költjük? Utána meg ha megveszem magamnak a fehérjét, mert nem thdok minden kajálást megoldani, akkor ki vannak akadva, hogy minek veszek ilyeneket, ezek illegálisak meg szteroidok és börtönbe is lehet szerintük kerülni. De a sok diplomás eszükkel addig nem jutnak el, hogy ha illegálisak meg gyógyszerek lennének akkor biztos nem árulnák a tescoban is? Akkor egy pár napig tudok normálisan kajálni inkább megveszik a remdes kaját utána kezdődik előről. Mindig azt mondják, hogy nem akarnak külön főzni. Egy szóval nem kértem, hogy külön főzzenek, a saját kajámat megcyinálom én magamnak ezt is elmondtam, de nem értik meg. Meg mindig jönnek azzal, hogy néha lehet mást is enni. Igen csak egy ilyen kis néha kb. minden nap van náluk. Ha meg van valami süti vagy vendégnél vavyunk vagy hoz valaki valamilyen sütit még én vagyok a bunkó mert nem eszek belőle. 18 éves vagyok, de elköltözni sajnos nem tudok mert még 1 évig tanulok

2015. szept. 13. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy annyi húst sem egészséges enni, szóval nem vagy előrébb sokkal. A rengeteg hús, kevés szénhidrát az Atkins diéta alapja, utána lehet nézni a neten, hogy miért nem jó. Inkább arra próbáld rávenni a szülediet, hogy valami zöldség is kerüljön az asztalra, mert attól mindenkinek jobb lenne. Nekik is, meg neked is.
2015. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Retardáltak szegények, nem tudsz mit tenni.
2015. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ez ilyen. ezen mindenkinek át kell esni. akár úgy, hogy még egy évig nem tudsz rendesen kajálni. nem fog összedőlni a világ. a másik, hogy megmutatsz pár ilyen videót, vagy a sárga kapszulát a szüleidnek. a táplálékkiegészítőkről a shop builder csinált is egy kis füzetecskét hülye szülők részére. Ezekkel lehet próbálkozni. Nálunk már teljesen természetes a csirkerizs, a táplálékkiegészítőket magamnak megveszem, stb., szóval formálhatóak az értelmes szülők :)
2015. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első, szénhidrátot is eszek a hús mellé, csak nem fehér kenyeret meg sültkrumplit amit a szüleim szerint kéne, hanem rizzt, durumtésztát meg zabpelyhet és néha főtt krumplit
2015. szept. 13. 10:49
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
jó, az elsőre ne hallhass.
2015. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fölösleges vitatkozni velük, lehet, hogy sose fognak a Te szemléleteddel azonosulni. Esetleg leültök és elmondod nekik az álláspontodat higgadtan, érvekkel alátámasztva. A legjobb úgy, hogy elmondják először ők a problémát, te meg ellene érvelsz, persze bizonyítékokkal alátámasztva. Ha az internetnek nem hisznek, akkor vegyél ki a könyvtárból egy könyvet és olvastad el velük az ide illő részt. A kaját meg csináld magadnak, ezzel is kikerülsz egy támadási felületet.
2015. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kábé hárommilliószor magyaráztam már el. A nagyszülők még "rosszabbak". Azért írom idézőjelben, mert nyilvná nem tartom őket valóban hülyének, csak generációs különbség stb.stb. el se tudják képzelni, hogy miért nem jó, ami nekik 50-60 évig jó volt. Ez van, sok türelem, hajrá :)
2015. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam is dettó kedves kérdező. Ne törődj vele, edzz keményen es folytasd a tiszta kajalast!
2015. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet itt is ,de engem nem annyira érdekel 3-4hétig csinálom aztán 1-2napig baszogatnak érte utána megint 3-4hét :D annyira nem vészes nekem
2015. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Végül is a te egyedüli kajád kerül annyiba, mint az egész családé naponta, de ne is törődj vele...

Ez a te saját hobbid, életmódod, nevezd, ahogy akarod, kb. egy szinten van a makettrepülőzéssel, neked kell az anyagi hátteret megteremteni hozzá.

2015. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!