Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő ezt a testet elérni?

Mennyi idő ezt a testet elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, itt egy kép:


[link]


Ha ezt a képet nézzük nagyjából nekem is 25% a testzsírom.


Itt az amit el szeretnék, érni mennyi idő lenne?


Kép:

[link]


1.

Normális étrenddel, (teljes test)edzéssel rendszeres aerobbal heti 3-4-el mennyi idő lehet?


2.

És napi 2g/tskg fehérje helyett , 1g/tskg fehérjével mennyi idő lenne?


Nem egy szuper genetikára gondoltam, hanem egy tökre átlagosra.



2015. szept. 21. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
van aki edzes nélkül néz ki így..
2015. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen van ez tény de az a valaki nem én vagyok.:) Ez számomra csak egy kisebb cél lenne, utána szeretnék még pakolni pár kg izomban.:)
2015. szept. 21. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyen "mennyi idő, amíg így nézek ki" kérdéseket. Kezdd el csinálni, aztán előbb-utóbb majd kb. olyan leszel, mint a képen (de csak kb., a genetikai különbségek miatt). Nyilván csomó dolog befolyásolja ezt is (egyéni adottságok, étrend, edzésmódszer, sportoló múlt, stb.), ezért sem lehet megmondani, mennyi idő.
2015. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj első ez a nyomi duma, leszólod amiért te egy lusta pö.s vagy lemenni a terembe edzeni, hogy normálisan nézz ki és egészségesebb legyél.


Kérdező tényleg kibas.ott ciki az ilyen "mennyi idő alatt" kérdés. Kezd el csinálni és majd kinézel valamikor. De ha egyből így állsz neki akkor el se kezd mert sosem fogod elérni. Én vékony vagyok ilyen tömeget még rohadt sok idő lenne felszednek de akkor is csinálom, mert szép formák is kellenek.

2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
el se hiszed mennyire mellé lőttél 3.
2015. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél-1 év egy ilyen tomeg rendes etrenddel es edzessel
2015. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!