Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen ugye nem létezik?

Ilyen ugye nem létezik?

Figyelt kérdés
Shop Builderen megakadt a szemem egy ilyen hozzászóláson a Vitargónál: "100% whey protein professionallal kombinaltam es 3hét alatt 5.5 kilot felszedtem izomban! mindenkinek csak ajanlani tudom! Udv Ati"

2015. szept. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Baromság. Víz volt vagy zsír vagy a tököm tudja mi.
2015. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja lehúzni a terméket, mert minden hozzászólást elbírál egy admin, így azokat nem is engedi tovább. Ellenben, ha pozitív dolgokat írsz, akkor pontokat is kaphatsz érte, szóval ne vedd komolyan az ehhez hasonló kommenteket.
2015. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Obvious troll is obvious. Azt nem tudtam, hogy van egy admin aki elbíralja a kommenteket, de ha ez igaz, akkor röhej, hogy ezt még ki is rakják. :D
2015. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Léteznek különféle termékekkel kapcsolatban efféle hozzászólások. Fogyókúrásnál azt mondanák, hogy heti 6 kilót fogytak vele hónapokon át.

Jó, ha az ember ismeri a test működésének alapjait s akkor az ennél szolidabb esetekben is tudja, hogy hazugság. Személy szerint csodálkozom, hogy ekkora nagyságrendű képtelenségeknél miért nem világos kb. mindenkinek, hogy nem lehet igaz az állítás.


Senki nem szed fel jópár kiló izmot egy hónapban s akármilyen fehérjepor is csak fehérje, csodára, az emberi testi működés drasztikus megváltoztatására nem képes...

2015. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Musclemore ***** válasza:

Nekem a warmup hozta meg a tömeget!

Csak bekened a lemaradt izmot, és edzés utánra +5kg.

2015. szept. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok termékhez olyanokat írnak hogy csak pislogok meg nevetek de szerintem ezeket a túlzott véleményeket nem valódi vásárlók írják.

Hot Blood-nál olvastam olyan tapasztalatot hogy a gyerek megitta és bemelegítés képp lefutott a teremig meg olyan súlyokat emelt hogy ihajj...

Én vettem egy csomagot de semmit se éreztem.

2015. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!